Reklama

Zdarzenie drogowe z sześciorgiem poszkodowanych. Policjanci szukają świadków

Opublikowano:
Autor:

Zdarzenie drogowe z sześciorgiem poszkodowanych. Policjanci szukają świadków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W grudniu kierujący taksówką, 26-letni mieszkaniec Płocka, wyjeżdżając z parkingu przy oddziale komunikacji Urzędu Miasta Płocka, następnie przejeżdżając aleją Piłsudskiego, by zawrócić, wymusił pierwszeństwo przejazdu na innym 21-letnim kierowcy z volkswagena scirocco, który jechał od strony centrum w kierunku Podolszyc. Doszło do zderzenia pojazdów. Policjanci szukają świadków.

W grudniu kierujący taksówką, 26-letni mieszkaniec Płocka, wyjeżdżając z parkingu przy oddziale komunikacji Urzędu Miasta Płocka, następnie przejeżdżając aleją Piłsudskiego, by zawrócić, wymusił pierwszeństwo przejazdu na innym 21-letnim kierowcy z volkswagena scirocco, który jechał od strony centrum w kierunku Podolszyc. Doszło do zderzenia pojazdów. Policjanci szukają świadków.

W wyniku zdarzenia, do którego doszło 8 grudnia ok. godz. 23.00, sześć osób z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala.

Obecnie policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Płocku poszukują świadków tego zdarzenia drogowego. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, a w szczególności będące w posiadaniu nagrań z rejestratorów samochodowych, proszone są o kontakt osobiście z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie – pokój nr 318 A Komendy Miejskiej Policji w Płocku przy al. Kilińskiego bądź telefonicznie pod nr 24 266 15 89 lub 266 16 00/01.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE