Reklama

Zbuduj coś z klocków i jedź do Legolandu

Opublikowano:
Autor:

Zbuduj coś z klocków i jedź do Legolandu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wycieczka do największego na świecie parku rozrywki, w którym wszystko zbudowano z klocków Lego, jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Wycieczka do największego na świecie parku rozrywki, w którym wszystko zbudowano z klocków Lego, jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Kto chce wraz z rodziną lub grupą znajomych wyjechać do słynnego Legolandu, powinien w dniach 7-20 lutego wybrać się do Kina Helios, obejrzeć film „Lego Przygoda” (oczywiście, zachować bilet), a później stworzyć fantastyczną budowlę z klocków Lego.

Ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała wraz z Biurem Podróży i Turystyki Almatur konkurs, w którym do wygrania jest aż pięć czteroosobowych wycieczek do parku rozrywki Legoland Billund. Żeby wygrać, wystarczy świetnie się bawić, a później przed całym światem pochwalić się efektami tej zabawy. Zdjęcie własnej budowli Lego wystarczy umieścić na profilu sieci kin Helios na FB i zbierać głosy internautów.

Do drugiego etapu konkursu przejdzie 20 zdjęć, które zbiorą najwięcej głosów. Specjalnie powołane jury spośród uczestników finału wybierze pięć budowli, które uznane zostaną za najbardziej godne uwagi. Zwycięzcy wyjadą na wyprawę do duńskiego Legolandu.

Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie biletu na film „Lego Przygoda” z sieci kin Helios z dni 7-20 lutego 2014. Szczegóły konkursu, regulamin i opis wycieczki można znaleźć na stronie: helios.pl/LEGO.

Działający od 1968 roku Legoland Billund to największy na świecie park, w którym wszystko zbudowane jest z klocków Lego. Znajdują się tam liczne atrakcje, wśród których największe wrażenie robią miniatury autentycznych budowli, karuzele, kina i ponad 30-metrowej wysokości kolejka górska oraz „Hotel Legoland”.

Fot. Kino Helios

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE