Reklama

Zatrzymano mężczyznę, który miał w domu specjalną szafę

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymano mężczyznę, który miał w domu specjalną szafę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 39-latka z Płocka. Płocczanin miał w domu specjalną przeszkloną szafę, w której uprawiał marihuanę.

Płoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 39-latka z Płocka. Płocczanin miał w domu specjalną przeszkloną szafę, w której uprawiał marihuanę. 

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, policjanci z płockiej komendy, którzy walczą z przestępczością narkotykową, ustalili, że w jednym z mieszkań w Płocku uprawiane są konopie indyjskie. Właściciel mieszkania, 39-latek z Płocka, hodował roślinę w specjalnej szafie wyposażonej  w lampy, wentylatory i inne urządzenia potrzebne.

- W chwili, gdy policjanci weszli do mieszkania, w szafie rosły cztery rośliny o wysokości około 80 cm - mówi rzecznik. - Właściciel mógł z nich uzyskać około 90 g suszu o wartości blisko 3 tys. zł.

Policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny. Poza zieloną szafą znaleźli w nim 111 g gotowego suszu roślinnego o wartości 3,3 tys. zł. 

Właściciel mieszkania został zatrzymany i przesłuchany, usłyszał również zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do trzech lat więzienia. 

- Zatrzymany przyznał się do zarzucanych przestępstw i po złożeniu wyjaśnień został zwolniony - informuje rzecznik policji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE