Reklama

Zatrzymali złodziei. Ktoś dał cynk

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymali złodziei. Ktoś dał cynk - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ujęciu trzech sprawców pomogła osoba, która zadzwoniła na Komendę Miejską Policji akurat w czasie dokonywanej kradzieży. O wszystkim poinformowała oficera dyżurnego.

W ujęciu trzech sprawców pomogła osoba, która zadzwoniła na Komendę Miejską Policji akurat w czasie dokonywanej kradzieży. O wszystkim poinformowała oficera dyżurnego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 3 stycznia w miejscowości Nowa Biała. Poinformował o nim policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek. - Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku został telefonicznie poinformowany o fakcie kradzieży, której w tej chwili dopuszcza się kilku mężczyzn na terenie jednej z miejscowych firm – opisuje sytuację policjant.

W rezultacie zatrzymano dwóch mężczyzn. Ukradzione przedmioty planowali sprzedać w skupie złomu. Wskazali miejsce ukrycia przedmiotów. - W wyniku dalszych czynności policjanci ustalili, że był jeszcze z nimi jeden mężczyzna, którego funkcjonariusze zatrzymali w jego mieszkaniu – dodaje rzecznik. - On również przyznał się do kradzieży. Zatrzymani byli w wieku: 38, 30, i 16 lat, wszyscy są mieszkańcami powiatu płockiego.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Zostali też, jako podejrzani o kradzież, przesłuchani, a następnie zwolnieni. Wyniesione poza teren firmy przedmioty odzyskano. Wartość skradzionego złomu oceniono na 600 zł. Za kradzież w kodeksie karnym przewidziana jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE