Reklama

Zatrucie w szkole na Mazowszu. Na miejscu ratownicy z Płocka [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Zatrucie w szkole na Mazowszu. Na miejscu ratownicy z Płocka [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, kilka karetek pogotowia oraz strażacy prowadzą akcję na terenie szkół katolickich na Mazowszu.

Śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, kilka karetek pogotowia oraz strażacy prowadzą akcję na terenie szkół katolickich na Mazowszu.

Do zdarzenia doszło co prawda w Mławie, ale na miejsce udał się także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak można przeczytać na Polskim Serwisie Pożarniczym na miejsce udały się cztery  śmigłowce LPR (Płock, Bydgoszcz, Warszawa, Sokołów). Na miejscu doszło do masowego zatrucia.

Jak podaje Codziennik Mławski, aż u jedenaściorga dzieci stwierdzono objawy podobne do zatrucia, pięcioro znalazło się w szpitalu.

Więcej informacji zamieszcza RMF FM, który informuje, że w sumie poszkodowanych zostało kilkanaścioro uczniów. Substancja spowodowała u nich omdlenia, wymioty i bóle brzucha. Ze szkoły ewakuowano 135 osób, a do działań przystąpili strażacy z jednostki zabezpieczenia chemicznego z Ciechanowa. Na miejsce jadą strażacy chemicy z Warszawy.

AKTUALIZACJA:

Jak dowiedziało się RDC, przyczyną zatruć był kauczuk znajdujący się w balonach. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE