Reklama

Zarząd Wisły po otwarciu koperty: - Mamy nadzieję na pozytywny finał

Opublikowano:
Autor:

Zarząd Wisły po otwarciu koperty: - Mamy nadzieję na pozytywny finał - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarząd Wisły Płock był przy otwarciu oferty na budowę stadionu im. Kazimierza Górskiego. Kiedy procedura się skończyła, Jacek Kruszewski i Tomasz Marzec natychmiast starali się wychwycić każdy szczegół na wizualizacji. 10 minut po otwarciu koperty zarząd podzielił się pierwszymi wrażeniami.

Zarząd Wisły Płock był przy otwarciu oferty na budowę stadionu im. Kazimierza Górskiego. Kiedy procedura się skończyła, Jacek Kruszewski i Tomasz Marzec natychmiast starali się wychwycić każdy szczegół na wizualizacji.

Procedura otwarcia koperty trwała kilka minut. Odczytano kwotę, jaką zaoferowała firma MIRBUD ( nieco 166 mln złotych). Zarząd Wisły obserwował to wszystko z bliska, a kilka minut później panowie podzielili się pierwszymi wrażeniami.

- Na pewno niepokojące jest to, że oferta jest tylko jedna - mówił Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock. - Cieszymy się, że coś wpłynęło. Widzimy wizualizację. Cena oczywiście jest większa, niż to, co ma zarezerwowane miasto, ale patrząc na ceny na rynku uważamy, że to dość fajna oferta. Oczywiście musimy sprawdzić, co ona zawiera: ile jest lóż, innych miejsc do zagospodarowania dla klubu. Sądzę, że niedługo będziemy z miastem omawiać tę ofertę i miejmy nadzieję na pozytywny finał. 

- To historyczny moment dla klubu i miasta. Mam nadzieję, że ta jedna oferta będzie zgodna z przepisami i za kilka miesięcy będziemy mogli powiedzieć, że rozpoczynamy budowę stadionu. Oferta na pewno jest ciekawa, ale szkoda, że tylko jedna. Nie możemy jej zweryfikować z innymi - powiedział Jacek Kruszewski.

Czy przedstawiona oferta pokrywa się z wyobrażeniami zarządu? 

- Spokojnie. Na razie widzimy tylko wizualizację. Musimy sprawdzić funkcjonalność obiektu. Na gorąco jest za szybko by mówić, czy spełnia nasze oczekiwania - odpowiedział Marzec. 

- Cenowo oferta na pewno jest atrakcyjna. Trzeba przyjrzeć się temu, co jest w środku - zakończył Kruszewski. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE