Reklama

Zapraszamy na Świąteczne Śniadanie Biznesowe

Opublikowano:
Autor:

Zapraszamy na Świąteczne Śniadanie Biznesowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny zaprasza przedsiębiorców do swojej siedziby na Świąteczne Śniadanie Biznesowe z cyklu Czwartkowych Śniadań Biznesowych u Mariusza.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny zaprasza przedsiębiorców do swojej siedziby na Świąteczne Śniadanie Biznesowe z cyklu Czwartkowych Śniadań Biznesowych u Mariusza.

Śniadanie to jest okazją do podsumowania całego roku współpracy z płockimi przedsiębiorcami, podjętych inicjatyw i oceny korzyści zainicjowanych projektów i zrealizowanych pomysłów. W regionie płockim działa kilka tysięcy podmiotów gospodarczych. Na podstawie tego potencjału wyznaczymy kolejne działania na rzecz wspierania rozwoju przedsiębiorstw przez Płocki Parku Przemysłowo-Technologiczny S.A. na przyszły rok.

To także dobry moment, by przedsiębiorcy wspólnie zadbali o wzajemne kontakty biznesowe w lekkiej świątecznej atmosferze.

Cykl Czwartkowych Śniadań Biznesowych jest inicjatywa wspierająca lokalnych przedsiębiorców. To szybki, przyjemny networking, jakiego potrzebuje każdy działający biznes na rynku. Uczestnicy Śniadań polecają i są polecani, oferują i mają oferowane, poznają i sami się dzielą doświadczeniem, a przy tym prezentują własną firmę przy lekkim posiłku na początek dnia.

Warto wpaść i zobaczyć tę niezwykła moc, którą daje zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych z możliwością poznania inspirujących ludzi. Dodatkowo, podczas trwania śniadania wylosowane zostaną prezenty od partnerów. Koniecznie zabierzcie Państwo wizytówki.


Spotkanie odbędzie się 18 grudnia 2018 r., w godzinach 8.30 – 10.30 w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym (sala konferencyjna na parterze w budynku Centrum Usług Korporacyjnych, przy ul. Łukasiewicza 39).

Potwierdzenie przybycia wyłącznie po przedpłacie 35 zł na konto Event Mariusz Jakóbowski nr 36 1140 2004 0000 3102 7477 3312 w mBank z dopiskiem śniadanie 18.12.2018.

Dodatkowych informacji udziela Pani Joanna Olejnik Płocki Park Przemysłowo–Technologiczny S.A., tel. 24 364 45 30, e-mail: joanna.olejnik@pppt.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE