Reklama

Zapraszamy na lekcje pokazowe Płock ul. Kolegialna 21

Opublikowano:
Autor:

Zapraszamy na lekcje pokazowe Płock ul. Kolegialna 21 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Matematyka jest ważna i potrzebna nie tylko w szkole, ale i w życiu codziennym. By nie sprawiała problemów warto uczyć się jej jak najwcześniej i właściwie. Zajęcia MathRiders, stanowią niezwykle skuteczną i sprawdzoną już alternatywę wobec tradycyjnych metod nauczania czy korepetycji z matematyki. Studio Nauczania MathRiders to doskonałe miejsce dla wszystkich dzieci, które chcą pozbyć się problemów z tym przedmiotem i zacząć uczyć się go efektywnie, a przede wszystkim przyjemnie. To miejsce również dla dzieci uzdolnionych, gdzie mogą rozwijać swój potencjał na swoim poziomie.

Matematyka jest ważna i potrzebna nie tylko w szkole, ale i w życiu codziennym. By nie sprawiała problemów warto uczyć się jej jak najwcześniej i właściwie. Zajęcia MathRiders, stanowią niezwykle skuteczną i sprawdzoną już alternatywę wobec tradycyjnych metod nauczania czy korepetycji z matematyki. Studio Nauczania MathRiders to doskonałe miejsce dla wszystkich dzieci, które chcą pozbyć się problemów z tym przedmiotem i zacząć uczyć się go efektywnie, a przede wszystkim przyjemnie. To miejsce również dla dzieci uzdolnionych, gdzie mogą rozwijać swój potencjał na swoim poziomie.

Czy jesteście rodzicami którzy interesują się wiedzą swoich dzieci? Czy zależy Wam na rozwoju swoich pociech i łatwiejszym starcie dla Nich? Czy wierzycie w zdolności swoich dzieci i chcecie je rozwijać? A może akurat matematyka sprawia Waszemu dziecku trudności?

To Studio dla Was i Waszych pociech. W zakresie królowej nauk metoda MathRiders jest niezastąpiona. W naszym Studiu Nauczania w centrum Płocka zajęcia nie przypominają lekcji tradycyjnej, tu zajęcia są specjalnie opracowane w taki sposób, by nauka była przyjemna i skuteczna. Dzieci, dzieci starsze, licealiści – znajdą tu wsparcie, nowe podejście do matematycznych zagadnień i zyskają nowe umiejętności matematyczne.

Nauczyciele należący do międzynarodowej sieci nauczycieli Mthriders zachęcą i zmotywują, uwierzą i pochwalą. Lekcje w studiu matematyki MathRiders są lepsze niż korepetycje.

Zajęcia MathRiders w Studiu Nauczania Matematyki w centrum Płocka to lekcje aktywizujące każdego uczestnika, uczące logicznego myślenia, rozwijające umiejętności. Bierzemy tu pod uwagę każdy wzorzec myślowy uczestnika – stąd wszyscy uczestnicy z zajęć korzystają.

Na poziomie Startera – zaszczepiamy dzieciom sympatię do liczb, kształtów i już doświadczają ucząc się.

Na poziomie Juniora – dzieci mają do dyspozycji interaktywne materiały z których korzystają w domu by utrwalić sobie zagadnienia poznane na zajęciach.

Na poziomie Advance – rozwiewamy wątpliwości 6, 7 i 8-klasistom, a licealiści zdobywają przedmaturalny spokój.

Bądźcie na tak – by matematyka była przygodą. Zapraszamy na lekcje pokazowe Płock ul. Kolegialna 21, tel. 514049047 lub zgłoszenie przez formularz http://mathriders.pl/formularz-zgloszeniowy


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE