Reklama

Zapowiedziano przerwę w dostawie wody

Opublikowano:
Autor:

Zapowiedziano przerwę w dostawie wody - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spółka Wodociągi Płockie poinformowała o utrudnieniach w piątek, dojdzie bowiem do przerwy w dostawie wody z powodu modernizacji sieci wodociągowej, ponadto muszą usunąć awarię na linii wodociągowej, którą dziś zgłoszono.

Spółka Wodociągi Płockie poinformowała o utrudnieniach w piątek, dojdzie bowiem do przerwy w dostawie wody z powodu modernizacji sieci wodociągowej. Ponadto muszą usunąć awarię na linii wodociągowej, którą dziś zgłoszono.

Do przerwy w dostawie wody - z racji modernizacji sieci wodociągowej - dojdzie 8 listopada od godz. 9:00 do godzin południowych, co dotyczy odbiorców z ul. Jachowicza na odcinku od ul. 11-go Listopada do ul. Kilińskiego (prawa strona ulicy).

- Powyższe podyktowane jest koniecznością likwidacji nieczynnego przyłącza wodociągowego na u0ol. Jachowicza. Włączenie wody może ulec przesunięciu o ile zajdą nieprzewidziane okoliczności po odkopaniu wodociągu. Prosimy odbiorców o zabezpieczenie odpowiedniej ilości wody do własnych potrzeb na czas prac. Za wynikłe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Pracownicy zajmą się także od godz. 14:30 do godzin wieczornych usunięciem zgłoszonej awarii na linii wodociągowej w ul. Leszczynowej 3 (dotyczy Imielnicy). W związku z tym 8 listopada nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z następujących ulic:
• Leszczynowa (nr 1-14)
• Kasztanowa (od ul. Leszczynowej do ul. Wiosennej)
• Pogodna
• Wiosenna.

W spółce uprzedzają, że i w tym przypadku pora wyłączenia wody może ulec przesunięciu o ile zajdą nieprzewidziane okoliczności po odkopaniu wodociągu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE