Reklama

Zaplanuj długi weekend z Kolejami Mazowieckimi

Opublikowano:
Autor:

Zaplanuj długi weekend z Kolejami Mazowieckimi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku majowe święta wypadają w takie dni, które pozwalają na zaplanowanie naprawdę długiego odpoczynku. Z myślą o wszystkich, którzy wybierają się na wydłużoną majówkę, Koleje Mazowieckie przygotowały ofertę specjalną, czyli Bilet Turysty.

W tym roku majowe święta wypadają w takie dni, które pozwalają na zaplanowanie naprawdę długiego odpoczynku. Z myślą o wszystkich, którzy wybierają się na wydłużoną majówkę, Koleje Mazowieckie przygotowały ofertę specjalną, czyli Bilet Turysty.

- Z oferty Bilet Turysty będzie można skorzystać od 27 kwietnia do 6 maja 2018 r. - zachęca Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich. - Bilet można kupić w kasach i biletomatach już 21 kwietnia 2018 r. Bilet Turysty zakupiony po 27 kwietnia 2018 r. ważny jest do 6 maja 2018 r.

Jak podają Mazowieckie Koleje, Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna, Drzewica. Bilet Turysty ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia do podróżowania przez trzy dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu.

Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu.

Cena biletu jest zryczałtowana i wynosi według taryfy normalnej 67 zł. Od ceny tej nie stosuje się ulg.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE