Reklama

Reklama

Zapisz się na szkolenie na przewodnika turystycznego po Płocku

Opublikowano: czw, 13 lut 2020 14:43
Autor:

Zapisz się na szkolenie na przewodnika turystycznego po Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w „Szkoleniu na przewodnika turystycznego po Płocku”, które rozpocznie się 7 marca i potrwa do 28 czerwca 2020 r.

Reklama

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w „Szkoleniu na przewodnika turystycznego po Płocku”, które rozpocznie się 7 marca i potrwa do 28 czerwca 2020 r.

Szkolenie jest przeznaczone dla grupy 15-stu pełnoletnich osób, które posiadają co najmniej wykształcenie średnie. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które posługują się językiem obcym i mogą to poświadczyć odpowiednim dokumentem.

Celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów do pełnienia funkcji przewodnika turystycznego po Płocku. Jest ono podzielone na trzy bloki tematyczne:

  • Pierwszy blok składa się z 40 godzin wykładów teoretycznych.
  • Drugi blok składa się z 20 trzygodzinnych zajęć w obiektach turystycznych miasta.
  • Trzeci blok składa się 12 godzin praktycznych, podczas których uczestnicy samodzielnie poprowadzą pod kierunkiem instruktora wybrane odcinki tras.

Szkolenie dofinansowane jest z budżetu Miasta Płocka, dzięki czemu koszt uczestnictwa wyniesie jedynie 600,00 zł od osoby. Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, jako organizacja pożytku publicznego, nie będzie czerpać korzyści finansowych z tego zadania. Opłaty, które uczestnicy będą musieli wnieść pokryją koszty szkolenia.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia zawarte są w regulaminie uczestnictwa w szkoleniu na przewodników turystycznych po Płocku.

Aby zostać uczestnikiem szkolenia należy złożyć deklarację uczestnictwa wraz z niezbędnymi dokumentami w Biurze Płockiej LOT do 6 marca 2020 r. oraz uiścić pierwszą ratę za szkolenie w wysokości 300 zł.

Informacje na temat szkolenia dostępne są na stronie Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, bądź pod numerem telefonu: (24) 364-99-90.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.