Reklama

Zapewniają, że rock nie umarł. Otwierają już za kilka dni

Opublikowano:
Autor:

Zapewniają, że rock nie umarł. Otwierają już za kilka dni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zniknęły stare malowidła na rzecz nowych w wykonaniu Szymona Chwalisza. Nie ma już śladu po dawnym barze i stołach. - Rock nie umarł – zapewniają jednocześnie w Rock'69. Z pewnością zniknął stary wygląd. A co będzie dalej, skoro wraz z wizualnymi zmianami nastąpiła zmiana właściciela, okaże się niebawem.

Zniknęły stare malowidła na rzecz nowych w wykonaniu Szymona Chwalisza. Nie ma już śladu po dawnym barze i stołach. - Rock nie umarł – zapewniają jednocześnie w Rock'69. Z pewnością zniknął stary wygląd. A co będzie dalej, skoro wraz z wizualnymi zmianami nastąpiła zmiana właściciela, okaże się niebawem. 

Rock nie umarł, taką informację jeszcze niedawno widzieliśmy na profilu pubu Rock'69 na Facebooku i na banerze. Kto jednak chciał wejść we wrześniu do klubu widział metalowy parkan.

Zanim remont rozpoczął się na dobre, monterzy i malarze przystąpili do pracy, doskwierała cisza silnie kontrastująca z tym, z czym ten dziedziniec od ponad dwóch dekad mógł kojarzyć się płocczanom. Stali bywalcy musieli poczekać zafrasowani, czy aby po remoncie miejsce naznaczone muzyką rockową i jej odmianami odżyje w nowej aranżacji. Nieoficjalnie już we wrześniu wspominano o zmianie właściciela. Lokalem przez niemal dwie dekady zarządzał Michał Kublik, który od pewnego czasu powrócił do pasji sprzed lat, ponownie zasiadł za radiową konsoletą.

Teraz, kiedy Michał Kublik ponownie siada przy radiowym mikrofonie, wybrzmiały już koncerty 20. Rockowych Ogródków, zmieni się znacznie więcej. Nową aranżacyjną wizję lokalu można było „podejrzeć” na Facebooku tych, którzy ten klub traktują jak integralną część własnego życiorysu. Tylko pub? Nieprawda. To fragment historii naszego miasta i mnóstwo indywidualnych opowieści.

Stery po Michale Kubliku przejęła Aneta Wojewódzka. Jeśli ktoś nie kojarzy tego nazwiska, to przypominamy, że jako menadżer reprezentowała m. in. Kamila Bednarka, jak dotąd działała także m. in. na rzecz zespołów Raggafaya i Pajujo. Obecnie prowadzi firmę Abare. Dziś w informacji prasowej oficjalnie przyznano, że klub zmienił właściciela.

- Nowe logo, odmienione wnętrze i nowa oferta, zmieniło się właściwie wszystko, oprócz nazwy i rockowego charakteru. W pracach nad nowym wystrojem uczestniczył Szymon Chwalisz, artysta znany m.in. ze współpracy z Przystankiem Woodstock. Na potrzeby tego festiwalu ozdabia gitary oryginalnymi wzorami. Jego rysunki znalazły się na ścianach klubu. Poza tym w Rock’69 pojawiły się także elementy nawiązujące do lokalnej sceny rockowej i oryginalny bar z nowymi propozycjami napojów i przekąsek. Lokal wzbogacił się również o nowoczesne nagłośnienie, oświetlenie, ciekawe dekoracje oraz duży ekran, na którym będzie można oglądać najważniejsze wydarzenia kulturalne i sportowe – poinformował Damian Marciniak zajmujący się wydarzeniami  organizowanymi w klubie.

Chcecie wiedzieć coś więcej? Przyjdźcie na otwarcie 14 października oraz na „Oldschool Rock'n'Roll Party". Zabrzmią stare hity. Za selekcję będzie odpowiadał gość ze stolicy, DJ Bigos. Tego dnia do klubu można przyjść od godz. 18.00, natomiast początek części oficjalnej zaplanowano na godz. 20.00. Wejście jest bezpłatne. 

Fot. Na zdjęciu Szymon Chwalisz, którego rysunki już zdobią ściany klubu / Rock'69

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE