Reklama

Zamykają skrzyżowanie. Zmiana organizacji ruchu

Opublikowano:
Autor:

Zamykają skrzyżowanie. Zmiana organizacji ruchu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przebudowa ulicy Tysiąclecia wkracza w kolejną fazę, a od czwartku 26 września zamknięte zostanie skrzyżowanie z ulicą Bielską. Kierowcy zostaną skierowani na objazdy ulicami Obrońców Westerplatte i al. Jachowicza.

Przebudowa ulicy Tysiąclecia wkracza w kolejną fazę, a od czwartku 26 września zamknięte zostanie skrzyżowanie z ulicą Bielską. Kierowcy zostaną skierowani na objazdy ulicami Obrońców Westerplatte i al. Jachowicza.

Trwają prace na ul. Tysiąclecia i zgodnie z harmonogramem powinny skończyć się w tym roku. Wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie, a drogowcy przesuwają się dalej. W czwartek 26 września, po porannym szczycie komunikacyjnym, zamknięte zostanie skrzyżowanie Tysiąclecia z Bielską. Krzyżówka zostanie przebudowana, przybędzie m.in. prawoskręt z Tysiąclecia w Bielską. 

- Dla kierowców wyjeżdżających ze starówki zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Bielskiej z al. Jachowicza i Kobylińskiego. Obok hotelu Petropol dla wyjeżdżających ze Starego Miasta są trzy pasy: lewoskręt, prawoskręt i pas do jazdy na wprost. Zmiana będzie polegała na tym, że pas do jazdy na wprost będzie jednocześnie lewoskrętem, prowadzącym w al. Kobylińskiego - tłumaczą w Ratuszu. 

Możliwy będzie dojazd do bloków przy ul. Bielskiej i Piasta Kołodzieja, a dojazd do posesji przy Tysiąclecia będzie możliwy od strony ul. Łukasiewicza. 

- Od 10 października można będzie dojechać ul. Tysiąclecia od Łukasiewicza do ul. Przemysłowej - dodaje Ratusz. 

Przebudowa skrzyżowania Bielskiej z Tysiąclecia powinna potrwać do końca listopada. Urzędnicy apelują o ostrożność i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE