Reklama

Zamykają skrzyżowanie. Niektóre przystanki będą nieczynne

Opublikowano:
Autor:

Zamykają skrzyżowanie. Niektóre przystanki będą nieczynne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy, że 25 i 26 stycznia ma być zamknięte dla ruchu skrzyżowanie ul. Kolegialnej z al. Kilińskiego. Jednocześnie w Komunikacji Miejskiej uprzedzają, że autobusy powrócą na stałe trasy z chwilą przywrócenia ruchu na skrzyżowaniu, co może nastąpić nieco wcześniej. Aktualna informacja o zakończeniu objazdu powinna zostać udostępniona na stronie miejskiej spółki.

Przypominamy, że 25 i 26 stycznia ma być zamknięte dla ruchu skrzyżowanie ul. Kolegialnej z al. Kilińskiego. Jednocześnie w Komunikacji Miejskiej uprzedzają, że autobusy powrócą na stałe trasy z chwilą przywrócenia ruchu na skrzyżowaniu, co może nastąpić nieco wcześniej. Aktualna informacja o zakończeniu objazdu powinna zostać udostępniona na stronie miejskiej spółki.

W związku z zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ul. Kolegialnej z al. Kilińskiego na czas przebudowy od soboty 25 stycznia 2020 r. od pierwszych kursów porannych do odwołania (autobusy powrócą na stałe trasy z chwilą przywrócenia ruchu na skrzyżowaniu, które może nastąpić 25 lub 26 stycznia) autobusy linii 4, 15, 19, 20, 22, 33 i N1 w kierunku Podolszyc / Borowiczek od przystanku Kwiatka pojadą objazdem po trasie: Kwiatka – Kolegialna – 1 Maja – 3 Maja – 11 Listopada – Jachowicza – Piłsudskiego – Spółdzielcza i zatrzymywać się będą przy wszystkich przystankach na trasie przejazdu.

W kierunku Winiar / Kostrogaju / Orlenu / Cm. Komunalnego autobusy kursować będą bez zmian ulicą Sienkiewicza.

W czasie objazdu nieczynne będą przystanki:

- pl. Obr. Warszawy 02 (przystanek w ciągu ul. Kolegialnej) – autobusy odjeżdżać będą z przystanku zastępczego na ul. 1 Maja (przy szczycie delegatury Urzędu Wojewódzkiego)
- Gradowskiego (na ul. Kolegialnej)
- Ogródek jordanowski, Wiatraki, Fabryczna (na ul. Wyszogrodzkiej w stronę Podolszyc)
- Padlewskiego (w al. Kilińskiego w stronę Stanisławówki)
- Batorego, Bukowa (na ul. Słonecznej)
- Jesienna (na ul. Spółdzielczej w stronę ul. Lachmana).

[ZT]24606[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE