Reklama

Zamknięte ulice. Kierowcy i tak wjeżdżają

Opublikowano:
Autor:

Zamknięte ulice. Kierowcy i tak wjeżdżają - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy - rozpoczął się remont Chopina i Dobrzykowskiej i obie ulice zostały zamknięte dla ruchu. Niektórym kierowcom wcale to jednak nie przeszkadza.

Przypominamy - rozpoczął się remont Chopina i Dobrzykowskiej i obie ulice zostały zamknięte dla ruchu. Niektórym kierowcom wcale to jednak nie przeszkadza.

Zgodnie z zapowiedziami, wczoraj zamknięto dla ruchu ulicę Chopina na odcinku od skrzyżowania z Bielską do skrzyżowania z Obrońców Płocka (przy ul. Przeskok), a dzień wcześniej - Dobrzykowską od skrzyżowania z ul. Krakówka do ostatnich zabudowań Radziwia. Z uwagi na planowane głębokie wykopy dojazd do posesji zapewniono jedynie okolicznym mieszkańcom i firmom oraz ich klientom. To właśnie dla nich pozostawiono wąski przesmyk przy wjeździe na Chopina i prawy pas przy wyjeździe z ulicy w Bielską. 

Po Chopina dozwolony jest więc jedynie ruch lokalny, ale z zakazu jazdy niewiele robią sobie inni kierowcy. Wystarczy przez chwilę poobserwować sytuację na skrzyżowaniu, by zobaczyć, że kierowcy nagminnie wjeżdżają pomiędzy zapory. Większość z nich, najwyraźniej przekonawszy się, że ulica jest zamknięta, tuż za skrzyżowaniem zawraca na Bielską.

Przypomnijmy:  za remont obu ulic odpowiada firma Strabag. Chopina  ma być gotowa do połowy września, a Dobrzykowska - do końca listopada. Do tego czasu objazdami pojadą autobusy Komunikacji Miejskiej, zostały też wyznaczone tymczasowe przystanki.

Więcej o zmianach w rozkładzie jazdy czytaj tutaj:

O zakresie obu remontów czytaj:

Mimo zamknięcia ulic dla ruchu, kierowcy wjeżdżają na ulicę i zaraz zawracają, fot. Korkonet

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE