Reklama

Zamkną parking. Zabierzcie samochody

Opublikowano:
Autor:

Zamkną parking. Zabierzcie samochody - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Drogowcy próbowali w nocy wymalować nowe oznakowanie w związku z planowanym wprowadzeniem strefy płatnego parkowania. Ale stoi tam tyle samochodów, że nie da się zrobić tego bez zamknięcia parkingu. Drogowcy apelują: zabierzcie samochody, bo mogą zostać odholowane.

Drogowcy próbowali w nocy wymalować nowe oznakowanie w związku z planowanym wprowadzeniem strefy płatnego parkowania. Ale stoi tam tyle samochodów, że nie da się zrobić tego bez zamknięcia parkingu. Drogowcy apelują: zabierzcie samochody, bo mogą zostać odholowane.

Ruszyły przygotowania do wprowadzenia od 1 sierpnia płatnego parkowania w centrum i na starówce - drogowcy chcieli zacząć w nocy z poniedziałku na wtorek od malowania miejsc postojowych na parkingu przy Nowym Rynku przed teatrem, co ma pomóc uporządkować parkowanie w tym miejscu. Próby zakończyły się jednak fiaskiem. -

- Niestety, liczba pozostawionych na Nowym Rynku na kilka dni samochodów jest tak duża, że nie jesteśmy w stanie uporządkować placu bez ich usunięcia - rozkłada ręce Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza.

Dlatego zdecydowano się na zamknięcie wjazdu na parking przy ulicy Nowy Rynek. Parking zostanie zamknięty dziś 14 czerwca o godzinie 18.00, a otwarcie -  o ile pozwoli na to pogoda - zaplanowano w czwartek rano.  - Jednocześnie apelujemy do wszystkich kierowców o zabranie pojazdów z placu i nieparkowanie w czasie prac drogowych - ostrzegają drogowcy. -  Uprzedzamy, że niektóre z nich możemy być zmuszeni odholować.
 

Rewolucja w śródmieściu czeka nas od 1 sierpnia. Więcej o zmianach czytaj:

O problemie z osobami, które pracują w Warszawie i na cały tydzień zostawiają swoje auta, pisaliśmy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE