Reklama

Reklama

Zakup sprzętu do pracowni informatycznych Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W przeddzień rozpoczęcia roku szkolnego i miesiąc przed rozpoczęciem roku akademickiego Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Skarbnik Powiatu Katarzyna Leśniewska podpisali umowę z dr hab. inż. Renatą Walczak, prof. uczelni – Prorektorem Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, której przedmiotem jest przekazanie przez Powiat Płocki na rzecz Politechniki dotacji celowej w wysokości 13.950,00 zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu do pracowni informatycznych.

Reklama

Samorząd Powiatu Płockiego od zawsze aktywnie wspiera wszelkie działania służące poprawie procesu dydaktycznego. Zakupione oprogramowanie będzie przeznaczone między innymi do modelowania 3-D, symulacji numerycznych, symulacji procesów i zjawisk występujących w przemyśle i gospodarce.

Na uwagę zasługuje fakt, że studentami Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku są w większości mieszkańcy powiatu płockiego.

W spotkaniu uczestniczyła również Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Płocku Małgorzata Struzik, która odpowiedzialna jest za koordynację wykonania umowy po stronie powiatu płockiego.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy