Reklama

Zaginęła płocczanka. Widzieliście ją?

Opublikowano:
Autor:

Zaginęła płocczanka. Widzieliście ją? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci prowadzą poszukiwania płocczanki, która w ostatni wtorek wyszła do stomatologa. Od tego momentu nie skontaktowała się z nikim choćby telefonicznie.

Policjanci prowadzą poszukiwania płocczanki, która w ostatni wtorek wyszła do stomatologa. Od tego momentu nie skontaktowała się z nikim choćby telefonicznie.

Jak poinformował policyjny rzecznik Krzysztof Piasek, zaginiona wyszła z domu przy ul. Gintera 21 kwietnia około godziny 11.00. Wybierała się do stomatologa przy ul. Wyszogrodzkiej. Od tego momentu ani nie wróciła do domu ani nie odbiera telefonu.

Kobieta ma 59 lat. Zgodnie z rysopisem podanym przez policję waży 55 kg, cechuje ją szczupła budowa ciała, liczne guzki na ciele. Ma 153 cm wzrostu, krótkie, lekko kręcone siwe włosy. Brakuje jej kompletnego uzębienia.

Z chwilą wyjścia z domu była ubrana w brązową marynarkę i czarne spodnie. Nosiła okulary lecznicze.

Gdyby ktoś ją widział lub dysponował informacjami, które mogłyby pomóc odnaleźć zaginioną, proszony jest o kontakt z płocką komendą pod następującymi numerami telefonu: 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01, 997 lub 112.

AKTUALIZACJA:

Policja odnalazła ciało zaginionej kobiety kilka dni po zaginięciu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że płocczanka popełniła samobójstwo.

Fot. KMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE