Reklama

Zaginęła 51-letnia płocczanka. Wyjechała do Niemiec za pracą

Opublikowano:
Autor:

Zaginęła 51-letnia płocczanka. Wyjechała do Niemiec za pracą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja szuka zaginionej kobiety. To 51-letnia Beata Gawłowska. Płocczanka miała wyjechać z kraju do Niemiec - do pracy. Od kilku dni nie ma z nią kontaktu.

Policja szuka zaginionej kobiety. To 51-letnia Beata Gawłowska. Płocczanka miała wyjechać z kraju do Niemiec - do pracy. Od kilku dni nie ma z nią kontaktu. 

Kobieta wyjechała z domu 31 sierpnia. Miała podjąć pracę w Niemczech. Ostatni raz rozmawiała z rodziną telefonicznie  we wtorek, 8 września, z dworca w Essen. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu, a telefon komórkowy od 9 września jest wyłączony.

Pani Beata jest szczupłą kobietą, o kręconych blond farbowanych włosach i niebieskich oczach. Ma 170 cm wzrostu. Posiada ze sobą dużą, czarną torbę bagażową i damską torebkę. Nie wiadomo w co była ubrana w dniu zaginięcia. Powinna mieć przy sobie dokumenty oraz telefon komórkowy.

Ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu płocczanki proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod numerem telefonu: 47 70 516 00, 47 70 516 01 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE