Reklama

Zaginął mężczyzna. Może go widziałeś?

Opublikowano:
Autor:

Zaginął mężczyzna. Może go widziałeś? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Miejska Policji w Płocku poszukuje zaginionego 53-letniego Grzegorza Przybylińskiego, który wyszedł z domu 20 kwietnia i do tej pory nie wrócił.

Komenda Miejska Policji w Płocku poszukuje zaginionego 53-letniego Grzegorza Przybylińskiego, który wyszedł z domu 20 kwietnia i do tej pory nie wrócił.

53-latek wyszedł ze swojego z domu w Płocku 20 kwietnia tego roku ok. 5 rano. Nie powiedział, dokąd idzie i od tego momentu jego rodzina nie miała z nim kontaktu.

Mężczyzna ma 175 cm wzrostu, waży 65-70 kilogramów, jest szczupłej budowy. Ma proste, krótkie, siwe włosy uczesane na jeża, pociągłą szczupłą twarz i szare oczy. Opuszczając dom, ubrany był w niebieską odzież roboczą, czarną skórzaną kurtkę i ciemne robocze buty.

Komenda Miejska Policji w Płocku prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Kontaktować z policją można się osobiście w siedzibie KMP Płock przy ulicy Słowackiego 41/, pokój 405 lub telefoniczni pod numerami 24 266 15 66 albo 997.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE