Reklama

Zaginął 27-letni mężczyzna. Może go widzieliście?

Opublikowano:
Autor:

Zaginął 27-letni mężczyzna. Może go widzieliście? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci poszukują młodego mężczyzny, który wyszedł z domu i już nie wrócił. Od tego momentu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci poszukują młodego mężczyzny, który wyszedł z domu i już nie wrócił. Od tego momentu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Płocka i Bodzanowa prowadzą poszukiwania za 27-letnim Emilem Nowatkiewiczem, który mieszka w Bodzanowie (powiat płocki).

- Zaginiony 25 listopada wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną – poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. - Zaginięcie mężczyzny zostało zgłoszone 28 listopada.

Policja podała rysopis zaginionego: około 178 cm wzrostu, waga około 90 kg, włosy krótkie, siwe, oczy niebieskie, twarz owalna. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę z materiału, dżinsowe spodnie koloru niebieskiego oraz szare, sportowe buty.

Osoba, która dysponuje informacjami, które mogą pomóc policjantom, widziała 27-latka bądź zna miejsce pobytu zaginionego, proszona jest o jak najszybszy kontakt z posterunkiem policji w Bodzanowie – nr tel. 24 266 14 42 do 44, lub z Komendą Miejską Policji w Płocku - nr tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 i pod nr tel. alarmowych 997; 112.

Fot. KMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE