Reklama

Zachęcają seniorów do aktywności fizycznej. Czas na naukę tańca

Opublikowano:
Autor:

Zachęcają seniorów do aktywności fizycznej. Czas na naukę tańca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płoccy wolontariusze szykują kolejną akcję skierowaną do seniorów. Tym razem najstarsi mieszkańcy miasta mogą zgłaszać się na kurs tańca.

Płoccy wolontariusze szykują kolejną akcję skierowaną do seniorów. Tym razem najstarsi mieszkańcy miasta mogą zgłaszać się na kurs tańca. 

Płocki Wolontariat zaprasza seniorów na kurs tanga. Śpieszcie się, bo czasu jest niewiele. Pierwsze zajęcia odbędą się już najbliższy poniedziałek 29 maja o godzinie 10:00 w Centrum Aktywności Seniora przy ul. Otolińskiej 6. Kolejne odbędą się 5,12 i 19 czerwca. Zajęcia będzie prowadził Marcin Łakomy. Wolontariusze czekają na zgłoszenia par. 

Warsztaty taneczne realizowane są w ramach projektu „Słuszny wiek”, który jest zarówno działaniem społecznym skierowanym do płockich seniorów, jak i kampanią społeczną, której celem jest zachęcenie osób starszych do aktywności. Uczestnicy projektów mają okazję nabyć nowe umiejętności, a przy tym nawiązać nowe znajomości. 

Celem akcji jest przełamanie stereotypu biernego seniora. - Chcemy oswoić społeczeństwo z widokiem seniora, który jest aktywny fizycznie i cieszy się życiem - mówią wolontariusze. 

Więcej informacji na temat warsztatów można uzyskać u pełnomocnika ds. wolontariatu pod nr (24) 364 76 20 lub u Beaty Olszewskiej pod nr 660 421 892.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE