Reklama

Za czarną folią trwa budowa.Co tam będzie?

Opublikowano:
Autor:

Za czarną folią trwa budowa.Co tam będzie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy Przemysłowej , mniej więcej vis a vis Płockiego Centrum Handlowego i niedaleko galerii Mosty, powstaje pierwsza w Płocku stacja sieci Shell.

Przy Przemysłowej , mniej więcej vis a vis Płockiego Centrum Handlowego i niedaleko galerii Mosty, powstaje pierwsza w Płocku stacja sieci Shell.

Teren na rogu Przemysłowej i łącznika między nią a Rembielińskiego należy do miejskiej spółki Rynex, kiedyś w tym miejscu był parking, teraz działka posłuży jako stacja benzynowa. Prze zkolejne kilkanaście lat dzierżawić będzią ją od Ryneksu koncern Shella. Umowę podpisano wprawdzie już dość dawno, ale dopiero teraz koncernowi udało się rozpocząć budowę. - Z informacji przekazanych nam przez koncern wynika, że stacja powinna powstać do końca tego roku - zapowiada Radosław Bednarski, prezes Ryneksu. - Cieszymy się, że powstanie kolejna firma, która zwiększy konkurencyjność na rynku paliw.

W Płocku, w którym od lat krążą ironiczne dowcipy o powodach, dla których paliwo jest zawsze najdroższe w całej Polsce, przybyło ostatnio konkurencji dla stacji Orlenu. W zeszłym roku powstała stacja BP, teraz swoje paliwa zaproponuje Shell. - Jesteśmy jednym z niewielu polskich miast, w którym Shell nie miał do tej pory swojej stacji - podkreśla szef Ryneksu.

W Polsce działa blisko 400 sieci Shell, najbliższa - w Cekanowie w gm. Słupno.

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE