Reklama

Z teatrem żegna się jeden z aktorów

Opublikowano:
Autor:

Z teatrem żegna się jeden z aktorów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mamy niezbyt miłe wieści dla teatralnych widzów. Po trzech latach współpracy z płockim przybytkiem kultury rozstaje się jeden z młodszych i świetnie rokujących aktorów.

Mamy niezbyt miłe wieści dla teatralnych widzów. Po trzech latach współpracy z płockim przybytkiem kultury rozstaje się jeden z młodszych i świetnie rokujących aktorów.

Grał u nas Hamleta, ostatnio pojawił się w bardzo dobrze przyjętej przez widzów sztuce „Spowiedź Masochisty”, znalazł swoje miejsce w obsadzie „Psiego serca”. W zeszłym roku zrealizował monodram „Zupa ryba w Odessie”, za który odebrał „Strzałę północy” podczas Koszalińskich Dni Monodramu. Sebastian Ryś postanowił podjąć się kolejnych wyzwań, jednak już niezależnie od płockiego teatru.

Nowy sezon już bez aktora

- Zagrał wiele znaczących ról – piszą pracownicy teatru na stronie internetowej. - Dziękujemy Sebastianowi za współpracę i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju aktorskim.

Czytaj też:

Fot. Monodram "Zupa rybna w Odessie", konferencja prasowa w teatralnej bibliotece oraz oprowadzanie widzów po teatralnych zakamarkach w marcu 2015 roku, Karolina Burzyńska/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE