Reklama

Z Samoobrony do SLD. I z SLD do Brukseli?

Opublikowano:
Autor:

Z Samoobrony do SLD. I z SLD do Brukseli? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Była ministrem pracy, zagrała w filmie, tańczyła z gwiazdami, napisała książkę. A teraz liczy na miejsce w Parlamencie Europejskim.

Była ministrem pracy, zagrała w filmie, tańczyła z gwiazdami, napisała książkę. A teraz liczy na miejsce w Parlamencie Europejskim.

Anna Kalata, zanim została ministrem pracy i polityki społecznej, dała się poznać dzięki swojej działalności gospodarczej. Największą popularność zyskała dzięki radykalnej zmianie wizerunku, po której stała się jedną z najbardziej efektownych kobiet na ówczesnej scenie politycznej.

Nominację ministerialną odebrała 5 maja 2006 roku. We wrześniu podała się do dymisji, ale niespełna miesiąc później wróciła na stanowisko, które ostatecznie opuściła 13 sierpnia 2007 roku. Po prawie siedmiu latach spędzonych

Anna Kalata zagrała w filmie „Cztery spotkania”. Wraz z Krzysztofem Hulbojem uczestniczyła w programie „Taniec z gwiazdami” (odpadła po czwartym odcinku), jest autorką książki „Prawdziwe Zmiany – mój eliksir młodości”.

W czwartek 13 marca o 17.30 Anna Kalata spotka się z mieszkańcami naszego miasta. Opowie im nie tylko o swojej spektakularnej metamorfozie, ale również o tym, dlaczego dała się namówić na powrót do świata wielkiej polityki i związanie się z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, czego oczekuje po wyborach do Europarlamentu i jakie są jej plany na przyszłość. Tę bliższą i tę trochę dalszą.

Fot. Archiwum SLD

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE