Reklama

Z policji. Zatrzymany kierujący pod wpływem środków odurzających i włamanie do mieszkania

Opublikowano:
Autor:

Z policji. Zatrzymany kierujący pod wpływem środków odurzających i włamanie do mieszkania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Włamanie do mieszkania i kradzież, zatrzymanie kierującego będącego pod wpływem środków odurzających, do tego 20 kolizji drogowych, w tym do 10 doszło na terenie Płocka - taka była miniona doba według płockich policjantów.

Włamanie do mieszkania i kradzież, zatrzymanie kierującego będącego pod wpływem środków odurzających, do tego 20 kolizji drogowych, w tym do 10 doszło na terenie Płocka - taka była miniona doba według płockich policjantów.

- Z mieszkania przy ul. 3 Maja skradziono laptopa, pieniądze i srebrną biżuterię - poinformowała mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Policjanci zatrzymali także kierującego na ul. Grabówka, który był pod wpływem środków odurzających. O jakie konkretnie narkotyki chodzi? Tu już trzeba poczekać na wyniki badań. Policjantka przypomina, że kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających, w tym alkoholu, narkotyków lub tzw. „dopalaczy”, powoduje pobudzenie lub senność, zmiany w postrzeganiu otaczającej rzeczywistości, a także problemy z koordynacją psychoruchową i skupieniem uwagi. -  Kierowcy pod wpływem środków odurzających stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego tym samym dopuszczają się przestępstwa, za które Kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2. Reagujmy widząc, że za kierownicę wsiada nietrzeźwa osoba. Nie pozostawajmy obojętni również wtedy, gdy na jezdni zatacza się pieszy - poinformujmy o tym policję. Może to zapobiec wielu tragediom - apeluje funkcjonariuszka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE