Impreza rozpocznie się o godz. 14:00 przy ul. Płoskiego 3.
- To doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu, integracji i dobrej zabawy w rodzinnej atmosferze - zachęcają organizatorzy.
Przewidziano całą masę atrakcji. W programie m.in.
- dmuchańce,
- animacje dla najmłodszych,
- brokatowe tatuaże,
- malowanie buziek,
- balonowe kreacje.
Nie zabraknie również poczęstunku dla gości.
- Będzie też stanowisko DKMS dla osób, które chcą się zarejestrować jako dawcy szpiku - zapowiada urząd miasta.
Piknik potrwa do godz. 17:00.
Wstęp wolny.
Komentarze (0)