Reklama

Z Płocka wyruszyła we wtorek łódka Facebooka

Opublikowano:
Autor:

Z Płocka wyruszyła we wtorek łódka Facebooka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z Płocka wyruszyła we wtorek łódka Facebooka. Pięciodniowy rejs transmitowany jest na żywo na nowopowstałej stronie Facebook Polska. Już są dostępne pierwsze materiały.

Z Płocka wyruszyła we wtorek łódka Facebooka. Pięciodniowy rejs transmitowany jest na żywo na nowopowstałej stronie Facebook Polska. Już są dostępne pierwsze materiały.

Łódka Facebooka przepłynie trasę z Płocka do Gdańska, czyli ponad 300 km, odwiedzając po drodze m.in. Ciechocinek, Bydgoszcz, Grudziądz i Tczew. Pięciodniowy spływ po dolnym biegu Wisły od 2 do 6 października ma promować piękno nadwiślańskich krajobrazów i zwrócić uwagę na cenne lokalne inicjatywy funkcjonujące w pobliżu największej polskiej rzeki.

- W Facebooku chcemy pomagać ludziom łączyć się i budować społeczności – cieszy nas, że mieszkańcy Polski wykorzystują platformę między innymi po to, żeby wspierać lokalne inicjatywy – komentuje Robert Bednarski, Country Director CEE, kierujący działalnością Facebooka w regionie. – Jednocześnie widzimy, że coraz chętniej wykorzystywanym formatem jest transmisja LIVE. Dlatego postanowiliśmy połączyć oba te elementy i zaprosić Polaków na spływ dolnym biegiem Wisły. Cała wyprawa transmitowana będzie na żywo na stronie Facebook Polska, dzięki czemu każdy może płynąć razem z nami

Transmisja na żywo to tylko jeden z elementów. Dzięki udostępnianym materiałom wideo osoby, które będą na bieżąco śledziły wyprawę, poznają historie lokalnych pasjonatów. Rozmowy poprowadzi podróżnik i wideo bloger Piotr „Gdzie Bądź” Jurkowski. W Płocku Piotr porozmawiał z inicjatorami Żeglugi Płockiej, która reaktywuje piękną tradycję rejsów rzecznych.

Link do jednej z transmisji:

Fot; Materiały prasowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE