Reklama

Występ artysty odwołany, ale zastąpi go...

Opublikowano:
Autor:

Występ artysty odwołany, ale zastąpi go... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Grzegorz Turnau nie wystąpi jednak podczas sobotniego Jubileuszu Andrzeja Sikorowskiego w płockim amfiteatrze. Zastąpi go za to Renata Przemyk z zespołem!

Grzegorz Turnau nie wystąpi jednak podczas sobotniego Jubileuszu Andrzeja Sikorowskiego w płockim amfiteatrze. Zastąpi go za to Renata Przemyk z zespołem!

Grzegorz Turnau obok Mai Sikorowskiej i Artura Andrusa miał być gościem jubileuszu Andrzeja Sikorowskiego świętującego na deskach płockiego amfiteatru 65. urodziny i 45-lecie pracy artystycznej. Koncerty zaplanowano w ramach Dni Historii Płocka w sobotę 24 maja.

Jednak - jak przed chwilą poinformował Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Grzegorz Turnau z  przyczyn zdrowotnych odwołał swój udział w jubileuszu. -  W imieniu artysty przepraszamy wszystkich, którzy, tak jak my, czekali na jego występ - przeprasza POKiS.

Ale na otarcie łez - prawdziwa gratka. Swój występ potwierdziła w zamian Renata Przemyk!

Andrzej Sikorowski, zwany w artystycznym świecie Maliną - poeta, śpiewak, wieloletni lider zespołu „Pod Budą”, autor wszystkich jego tekstów i większości kompozycji, a także autor piosenek miedzy innymi dla Maryli Rodowicz, Krystyny Prońko, Ireny Santor, Zbigniewa Wodeckiego czy Danuty Rinn w tym roku skończył 65 lat. Jego artystyczna przygoda trwa już 45 lat! Koncert jubileuszowy rozpocznie się w sobotę o 20.00, bilety kosztują 30, 40 i 50 zł.

fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE