Reklama

Wyprowadzasz się z Płocka? Możesz sporo zarobić

Opublikowano:
Autor:

Wyprowadzasz się z Płocka? Możesz sporo zarobić - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Młodzi ludzie często mają problem ze startem w dorosłość, zwłaszcza jeśli w swoim rodzinnym mieście nie mogą znaleźć zatrudnienia. Pracy szukają więc gdzie indziej, a mogą uzyskać nawet dofinansowanie.

Młodzi ludzie często mają problem ze startem w dorosłość, zwłaszcza jeśli w swoim rodzinnym mieście nie mogą znaleźć zatrudnienia. Pracy szukają więc gdzie indziej, a mogą uzyskać nawet dofinansowanie. 

Miejski Urząd Pracy wznowił nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie. Co to takiego? Nic innego jak pomoc dla osób, które zmagają się z długotrwałym bezrobocie. Jednorazowo można uzyskać nawet 8 tys. złotych. O przyznanie bonu starać mogą się osoby poniżej 30. roku życia, które są bezrobotne, a zatrudnienie znajdą przynajmniej 80 km od miejsca zamieszkania.

Uzyskanych pieniędzy nie będzie trzeba zwracać, ale pod pewnymi warunkami. Beneficjent musi być zatrudniony w oparciu o umowę o pracę lub prowadzić własną działalność gospodarczą przez sześć miesięcy od otrzymania bonu i otrzymywać wynagrodzenie w wysokości przynajmniej najniższej krajowej. W puli MUP do końca roku pozostało 15 bonów. 

- Formularze wniosków można pobierać osobiście w Miejskim Urzędzie Pracy w Płocku, ul. 3 Maja 16 w pok. 209 lub ze strony internetowej MUP od dnia 12 września 2018 r. w godzinach przyjęć interesantów, tj. od 8:00 do 15:00 - informuje urząd. 

Więcej informacji na temat bonów na zasiedlenie można znaleźć na stronie Miejskiego Urzędu Pracy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE