Reklama

Wypowiedz się, ruszyły konsultacje o hałasie

Opublikowano:
Autor:

Wypowiedz się, ruszyły konsultacje o hałasie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 9 maja każdy może zgłosić swoje uwagi do programu dotyczącego ochrony środowiska przed hałasem.

Do 9 maja każdy może zgłosić swoje uwagi do programu dotyczącego ochrony środowiska przed hałasem.

Trwają konsultacje związane z programem ochrony środowiska przed hałasem, czyli dokumentem, który określa, co, w jakim terminie i za jakie pieniądze trzeba zrobić, by chronić środowisko przed zgubnymi skutkami zbyt wielkiej liczby decybeli. Z projektem można zapoznać się albo osobiście w Wydziale Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Płocka przy Starym Rynku 1 (II piętro, pok. E51), albo w sieci - dostępny jest na stronie Ratusza www.plock.eu w zakładce Miasto/Mapa akustyczna/Program ochrony przed hałasem oraz w w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Komunikaty i ogłoszenia/ Obwieszczenia Wydziału Kształtowania Środowiska.

Uwagi i wnioski do projektu można składać do 9 maja albo mailowo na adres konsultacje.halas@plock.eu, albo tradycyjnie - pocztą na adres Urząd Miasta Płocka, Wydział Kształtowania Środowiska, pl. Stary Rynek 1, 09-400 Płock lub w Biurze Obsługi Klienta (stanowisko nr 7).

Jak zapowiada biuro prasowe Ratusza, w najbliższy czwartek 25 kwietnia w godz. 12.00 - 16.00 będzie też można spotkać się i porozmawiać z przedstawicielem wykonawcy mapy akustycznej Płocka i całego programu ochrony przed hałasem (sala nr E45, I piętro) .

Projekt i wizualizacje można zobaczyć na stronie

Czytaj też: Zobacz, czy mieszkasz w głośnym miejscu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE