Reklama

Wypadki, włamania. Niespokojny weekend

Opublikowano:
Autor:

Wypadki, włamania. Niespokojny weekend  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa groźne wypadki, w tym jeden śmiertelny, 20 kolizji, włamania, wybijanie szyb w samochodach - miniony weekend zdecydowanie nie należał do najspokojniejszych.

Dwa groźne wypadki, w tym jeden śmiertelny, 20 kolizji, włamania, wybijanie szyb w samochodach - miniony weekend zdecydowanie nie należał do najspokojniejszych.

Jak już pisaliśmy, do dwóch wypadków doszło w niedzielę - na przejeździe kolejowym przy Rzecznej zginął 83-letni mężczyzna potrącony przez szynobus.   Z kolei w wypadku, do którego doszło w miejscowości Opatówiec w gminie Staroźreby ranne zostały cztery osoby. Ponadto w miniony weekend policjanci odnotowali 20 kolizji (14 w Płocku i sześć w powiecie), zatrzymali również czterech pijanych kierowców.

Sporo pracy mieli również policjanci z pionu kryminalnego. Z informacji przekazanych przez rzecznika płockiej policji wynika, że na policję zgłoszono m.in. wybicie szyb i przecięcie opon w samochodzie subaru zaparkowanym przy Wolskiego (straty to ok. 1,9 tys. zł), wybicie szyb oraz uszkodzenie spojlera w samochodzie stojącym przy Gierzyńskiego (strtaty wyniosły ok. 2 tys. zł), a także włamanie do pojazdu iveco zaparkowanego przy Otolińskiej i kradzież dwóch akumulatorów (wartość strat ok. 800 zł).

Wśród zgłoszonych w weekend zdarzeń znalazły się również kradzież wełny mineralnej wartej ok. 2,4 tys. zł z niezabezpieczonej naczepy w Kobylnikach, włamanie do pomieszczeń gospodarskich i kradzież kosy spalinowej w Ślepkowie Szlacheckim w gm. Radzanowo (straty wyniosły ok. 400 zł), włamanie do pomieszczeń gospodarczych i kradzież elektronarzędzi wartych ok. tysiąca zł, a także kradzież przyczepki samochodowej z ulicy Włościany w Płocku (wartość strat to ok. 2 tys. zł).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE