Reklama

Wypadek. Troje poszkodowanych, w tym 3-letnie dziecko, trafiło do szpitala

Opublikowano:
Autor:

Wypadek. Troje poszkodowanych, w tym 3-letnie dziecko, trafiło do szpitala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miniona doba nie należała do spokojnych z racji wypadków drogowych i zdarzenia nad Wisłą. Młodej kobiety, która z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn wjechała autem do rzeki, nie udało się uratować.

Miniona doba nie należała do spokojnych z racji wypadków drogowych i zdarzenia nad Wisłą. 35-letniej kobiety, która z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn wjechała autem do rzeki, nie udało się uratować.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Nowym Trzepowie 5 marca około godz. 9.00. Wstępnie ustalono, że 22-letni kierujący audi uderzył w tył pojazdu poprzedzającego, w forda transit, następnie - na skutek siły uderzenia - ford zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym citroenem. Kierowcy z audi i citroena doznali obrażeń, które nie zagrażały ich życiu. Zabrano ich do szpitala.

[ZT]24993[/ZT]

O godz. 11.45 było kolejne zdarzenie drogowe, tym razem na DK62 w miejscowości Nowy Reczyn.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, 51-letni kierujący fordem, podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Do szpitala z obrażeniami nie zagrażającymi życiu przewiezieni zostali podróżujący tym autem – kierujący, pasażerka oraz 3-letnie dziecko. Wszelkie okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania - dodaje mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

W Drobinie - w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Płockiej ok. godz. 12.10 - dwie osoby zostały poszkodowane (w tym dziecko) i zabrane przez zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu, oprócz policji, byli również ratownicy medyczni, strażacy z Płocka i druhowie z OSP Drobin. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. - Po badaniach lekarskich osoby zostały zwolnone do domu - dodaje Marta Lewandowska.

Fot. OSP Drobin / Facebook

Z kolei ok. godz. 21.10 policjanci udali się na ul. Rybaki w Płocku. - 35-letnia kierująca volkswagenem , z niewyjaśnianych przyczyn, zjechała z drogi na chodnik, po czym po falochronie zjechała prosto do rzeki Wisły. Po kilkunastu minutach młoda płocczanka została wyciągnięta na brzeg przez strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Kobieta w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala. Niestety, pomimo walki lekarzy, życia kobiety nie udało się uratować. Kobieta zmarła w piątek nad ranem - poinformowała funkcjonariuszka z płockiej komendy.

[ZT]25008[/ZT]

[ZT]25007[/ZT]

Fot. Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE