Reklama

Wypadek: rower hamował przed motocyklem

Opublikowano:
Autor:

Wypadek: rower hamował przed motocyklem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zdarzenia doszło w poniedziałek na Targowej. Policja wstępnie zakwalifikowała zdarzenie jako wypadek drogowy. Co jeszcze działo się w ostatnich dniach?

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na Targowej. Policja wstępnie zakwalifikowała zdarzenie jako wypadek drogowy. Co jeszcze działo się w ostatnich dniach?

Jak podaje rzecznik płockiej policji, miniona doba upłynęła dość spokojnie - nie było wypadków, a drogówka odnotowała pięć kolizji (trzy w Płocku dwie w powiecie). Za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym policjanci zatrzymali jedno prawo jazdy.

- Wczoraj, we wtorek, dostaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z poniedziałku - informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. - Z relacji poszkodowanego rowerzysty wynika, że jadąc Targową, musiał on nagle gwałtownie hamować, by uniknąć zderzenia z motocyklistą.

Nagłe hamowanie skończyło się przewróceniem roweru i urazem stawu barkowego. - :Policjanci będą się starali ustalić okoliczności tego zdarzenia - zapowiada rzecznik.

Wśród pozostałych zdarzeń rzecznik wymienia m.in. kradzież kabla energetycznego o wartości ok. 1 tys. zł ze Zglenickiego, kradzież roweru o wartości ok. tysiąca złotych z niezamkniętego garażu przy ulicy Kopernika, a także kradzież portfela z pieniędzmi i dokumentami z plaży nad Sobótką. - Uczulamy wypoczywających ad wodą, by nie zostawali cennych rzeczy i ważnych dokumentów bez nadzoru - ostrzega rzecznik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE