Reklama

Wypadek. Nie wiadomo, kim jest ranna

Opublikowano:
Autor:

Wypadek. Nie wiadomo, kim jest ranna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kobieta, która w pierwszy dzień świąt została potrącona na przejściu dla pieszych przy Piłsudskiego i w ciężkim stanie została odwieziona do szpitala, nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Kobieta, która w pierwszy dzień świąt została potrącona na przejściu dla pieszych przy Piłsudskiego i w ciężkim stanie została odwieziona do szpitala, nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

W środę 25 grudnia około 18.50 na przejściu dla pieszych na wysokości ulicy Piłsudskiego 42 przechodząca przez jezdnię kobieta została potrącona przez samochód volkswagen golf, za kierownicą którego siedział 25-letni płocczanin. Nieprzytomna piesza została przewieziona do szpitala. Jak poinformował nas Krzysztof Piasek, kobieta, mimo upływu dwóch dni, wciąż nie odzyskała świadomości.

Potrącona na przejściu dla pieszych kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Jej tożsamość próbują ustalić płoccy policjanci. – Bardzo prosimy o pomoc wszystkie osoby, które są w stanie pomóc nam w ustaleniu tożsamości ofiary wypadku – apeluje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek. – Kobieta ma 60-65 lat, siwe włosy. Ubrana była w zielony płaszcz do kolan. Miała przy sobie klucze z breloczkiem, na którym widniał napis JADZIA. Wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu tożsamości potrąconej kobiety, proszone są o osobisty kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku lub o telefon pod numer 24 266 16 00; 24 266 16 01 albo 997.

Próby ustalenia tożsamości rannej w wypadku kobiety utrudnia fakt, że w ostatnich dniach policja nie otrzymała żadnego zgłoszenia o zaginięciu. Z najnowszych ustaleń policji wynika, że kobieta miała na palcach pierścionek z dużym bordowym oczkiem oraz szeroką obrączkę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE