Reklama

Wypadek, choć zderzenia nie było. 31-letnia płocczanka w szpitalu

Opublikowano:
Autor:

Wypadek, choć zderzenia nie było. 31-letnia płocczanka w szpitalu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 31-letnia płocczanka niestety na długo zapamięta podróż autobusem komunikacji miejskiej, która skończyła się w szpitalu.

31-letnia płocczanka niestety na długo zapamięta podróż autobusem komunikacji miejskiej, która skończyła się w szpitalu. 

Do zdarzenia doszło w czwartek 7 listopada ok. 15:40 na ul. Wyszogrodzkiej, na wysokości stacji paliw na nitce w kierunku Podolszyc.. Zaczęło się od tego, że 50-letnia płocczanka nie dostosowała prędkości swojego pojazdu. Autobus komunikacji miejskiej, żeby uniknąć zderzenia, musiał gwałtownie zahamować. Kolizji udało się uniknąć, ale jedna z pasażerek została poszkodowana. 

- 31-letnia pasażerka z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala - mówi mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Z raportu policji z ostatnich 24 godzin wiemy też o sześciu kolizjach w mieście i dwóch w powiecie. O jednej z nich na rondzie Wojska Polskiego informowaliśmy wczoraj. 

[ZT]23978[/ZT]

Z innych zdarzeń kryminalnych odnotowano kradzież katalizatora z hondy przy ul. Północnej (2 tys. złotych), a także kradzież pieniędzy i dokumentów z niezamkniętego samochodu (1200 złotych).

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem :

w godz. 7.00-15.00 na trasie Płock – DK60 - Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE