Reklama

Wypadek, 34 kolizje i poprzecinane opony samochodu

Opublikowano:
Autor:

Wypadek, 34 kolizje i poprzecinane opony samochodu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja podsumowała miniony weekend. Wśród zdarzeń policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek wymienia wypadek na ul. Nowowiejskiego. Odnotowano również 34 kolizje drogowe, w tym 21 na terenie miasta i 13 w powiecie.

Policja podsumowała miniony weekend. Wśród zdarzeń policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek wymienia wypadek na ul. Nowowiejskiego. Odnotowano również 34 kolizje drogowe, w tym 21 na terenie miasta i 13 w powiecie. 

Do wypadku doszło 16 grudnia.

- Kierujący oplem, 20-latek z powiatu lidzbarskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fordem, 38-letniej mieszkance Płocka. W wyniku zdarzenia kierująca fordem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji aby obrażenia zagrażały jej życiu.

Ponadto zatrzymano nietrzeźwych kierujących w Płocku na ul. Słonecznej i Nowowiejskiego.oraz na terenie powiatu w miejscowościach Słupno i Staroźreby. 

Ktoś przeciął opony w samochodzie zaparkowanym na ul. Mieszka I. Zgodnie ze zgłoszeniem, zniszczenie opon nastąpiło 11 grudnia. Straty oszacowano na 550 zł. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE