Reklama

Reklama

Wymyśl logo dla płockiego Roku Wolności

Opublikowano: pon, 24 mar 2014 11:18
Autor:

Wymyśl logo dla płockiego Roku Wolności - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci mogą wziąć udział w konkursie graficznym „25-lecie wolności w Płocku” organizowanym przez społeczno-kulturalną sekcję Towarzystwa Przyjaciół Płocka.

Reklama

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci mogą wziąć udział w konkursie graficznym „25-lecie wolności w Płocku” organizowanym przez społeczno-kulturalną sekcję Towarzystwa Przyjaciół Płocka.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie logo nawiązujące do 25-lecia odzyskania wolności, w którym wykorzystany zostanie motyw związany z Płockiem. Może to być plener, pomnik, budynek. Prace wykonane w dowolnym programie graficznym muszą zostać zapisane w pliku jpg o rozdzielczości co najmniej 300 dpi. Organizatorzy nie przyjmują prac zbiorowych.

Podstawowe założenia konkursu to: popularyzacja wiedzy i pamięci historycznej oraz promocja Płocka. Prace należy wysyłać mailem na adres społeczno-kulturalnej sekcji Towarzystwa Przyjaciół Płocka: [email protected] Jako tytuł maila koniecznie należy wpisać „Konkurs graficzny”. Autor pracy musi podać w mailu: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wiek, nazwę szkoły (lub uczelni). Prace można nadsyłać do 15 kwietnia.

Przewidziane są trzy nagrody, których łączna wartość nie przekroczy 300 złotych. Najlepsze prae zostaną wydrukowane i wyeksponowane w Spółdzielczym Domu Kultury na pokonkursowej wystawie. Najlepsza z grafik będzie wydana na pocztówce.

Fot. Jan Waćkowski oraz archiwum organizatora

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.