Reklama

Wyjazdy integracyjne – dlaczego warto skorzystać z pomocy agencji eventowej?

Opublikowano:
Autor:

Wyjazdy integracyjne – dlaczego warto skorzystać z pomocy agencji eventowej? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizacja wyjazdów integracyjnych (https://argentum-event.pl/oferta/wyjazdy-integracyjne/), to wydawać by się mogło proste zadanie. Tu zadzwonić, tam zarezerwować, załatwić atrakcje i z głowy. Nic bardziej mylnego! Przekonajcie się, dlaczego organizując integracyjny wypad za miasto warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej agencji eventowej.

Organizacja wyjazdów integracyjnych, to wydawać by się mogło proste zadanie. Tu zadzwonić, tam zarezerwować, załatwić atrakcje i z głowy. Nic bardziej mylnego! Przekonajcie się, dlaczego organizując integracyjny wypad za miasto warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej agencji eventowej.

Jak wiadomo nie od dziś, wyjazdy integracyjne to już stały punkt w kalendarzu niemal każdej firmy. Pracodawcy wysyłają swoich pracowników w przeróżne miejsca naszego kraju, a ostatnimi czasy nawet i za granicę. Taki wypad obfituje w wiele atrakcji. Od gier terenowych, olimpiad na wesoło, warsztatów po wieczorne imprezy tematyczne, podczas których uczestnicy bawią się w świecie Wielkiego Gatsby’ego czy Jamesa Bonda.

Każdy taki wyjazd to olbrzymie przedsięwzięcie logistyczno-organizacyjne. Aby wszystko wyszło i event okazał się sukcesem, konieczne jest dopięcie na ostatni guzik wszystkich najdrobniejszych nawet szczegółów. Na sam początek należy zastanowić się, ile funduszy firma może przeznaczyć na taki wyjazd. Następnie trzeba pomyśleć o lokalizacji.

Wyjazd w góry, nad morze czy też nad polskie jeziora? Duży hotel, czy agroturystyka? A może za granicę? Poszukiwania odpowiedniej destynacji wyjazdu mogą być czasem długie i mozolne. Nie zawsze w naszej wymarzonej lokalizacji, w terminie przez nas wybranym, znajdzie się odpowiednia ilość miejsc noclegowych. Zdarza się, że sala na imprezę wieczorną będzie za mała lub w ten konkretny weekend zajęta.

Jak widać, już na starcie organizacja wyjazdu może przysporzyć niemały ból głowy, a to dopiero początek! Następnie konieczne jest zaplanowanie transportu wszystkich uczestników integracji. Nie można zapomnieć również o cateringu. Musimy wiedzieć, ile osób z grupy to wegetarianie, kto ma jakie uczulenia pokarmowe itp. Idąc dalej trzeba przecież pomyśleć o wszelkich atrakcjach. Na wyjeździe, jak sama nazwa wskazuje, muszą się przecież odbyć gry i zabawy integracyjne! Tylko jakie? A może warto pomyśleć również o połączeniu przyjemnego z pożytecznym i zorganizować dla pracowników warsztaty?

Oprócz tego punkt kulminacyjny, czyli impreza wieczorna! Zwykła „biba” z DJ’em to już nie te czasy. Pracodawca musi postarać się o coś wyjątkowego. Warto pokusić się o organizację wieczoru tematycznego. Możliwości i pomysłów jest wiele. Nawet najbardziej szalone pomysły są do zrealizowania. Czy wspominaliśmy o ubezpieczeniu takiej imprezy? Wypadki przecież się zdarzają! Nie? No właśnie…

To wszystko, o czym przeczytaliście wyżej to tylko krótki wycinek tego, czym trzeba się zająć organizują wyjazd integracyjny. Jeśli nie macie na to wszystko czasu, nerwów i głowy, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej agencji eventowej. Przydzielony event manager wraz ze swoim zespołem zadba o wszystkie wymienione elementy i zajmą się tymi, o których nie mamy bladego pojęcia. Przewagą agencji jest to, że na starcie mogą zaproponować kilka atrakcji i aktywności, które z pewnością sprawdzą się na naszym evencie. Dzięki pomocy firmy eventowej, z pewnością będziesz spać spokojniej, a Twój wyjazd integracyjny zostanie zapamiętany na długo.

Artykuł powstał we współpracy z agencją Argentum Event

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE