Reklama

Wyjazd do Kataru. Za czyje pieniądze?

Opublikowano:
Autor:

Wyjazd do Kataru. Za czyje pieniądze? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto płacił za wyjazd zarządu klubu Sekcja Piłki Ręcznej Wisły Płock na mistrzostwa do Kataru? - zapytał radny Marcin Flakiewicz. Pytanie oburzyło pozostałych radnych i prezydenta.

Kto płacił za wyjazd zarządu klubu Sekcja Piłki Ręcznej Wisły Płock na mistrzostwa do Kataru? - zapytał radny Marcin Flakiewicz. Pytanie oburzyło pozostałych radnych i prezydenta.

Podczas trwającej we wtorek w ratuszu czwartej sesji rady miasta rady PiS Marcin Flakiewicz zapytał również o finansowanie wyjazdów na mistrzostwa do Kataru. - Na mieście krążą żarty, że SPR stało się biurem turystycznym - kpił radny. - Czy pan kontroluje wydatkowania środków?

- Panie radny, łatwo się rzuca oskarżenia – odparł prezydent. - Według mojej wiedzy są to insynuacje pod adresem prezesa, który pojechał tam za własne pieniądze. To informacja ustna, ale jeśli prawdziwa, będę oczekiwał przeprosin.

- Zadałem pytanie, nazwisk nie używałem, ale jeśli ktoś poczuł się dotknięty, przepraszam - wtrącił Flakiewicz. - A czy rada nadzorcza składa się tylko z jednej osoby. Nie. A ja swoje pytanie rozpocząłem od zwrotu „czy prawdą jest...”

- Liczyłem na inne słowa. W tym momencie jest mi wstyd – skwitował Artur Jaroszewski. O głos poprosił prezes Artur Zieliński, który faktycznie był w Katarze. - Z klubu SPR Wisła Płock nawet złotówka nie powędrowała na ten wyjazd – po czym poinformował, że był tam z żoną na urlopie za pieniądze prywatne.

- Kto ma się wstydzić, to się wstydzi – zakończył watek przewodniczący miejskiej rady. - Ale panie przewodniczący, żeby nie doszło do sytuacji, że radni będą bali się zabrać głos – wtrąciła się Wioletta Kulpa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE