Reklama

Wydarzenie 2013 roku. Wybierajcie!

Opublikowano:
Autor:

Wydarzenie 2013 roku. Wybierajcie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak co roku w styczniu zachęcamy do wybierania najważniejszego wydarzenia mijającego roku. W ubiegłym bezapelacyjne zwycięstwo należało do organizowanych przez płockich studentów Juwenaliów. Co wygra w tym roku?

Jak co roku w styczniu zachęcamy do wybierania najważniejszego wydarzenia mijającego roku. W ubiegłym bezapelacyjne zwycięstwo należało do organizowanych przez  płockich studentów Juwenaliów. Co wygra w tym roku?

Spostrzegawczy czytelnicy na pewno zauważyli już, że kilka dni temu w naszej galerii pojawiły się  zdjęcia, na których przypominamy, co ciekawego wydarzyło się w 2013 roku. Tradycyjnie już zapraszamy naszych czytelników do wspólnej zabawy noworocznej, czyli wyboru najważniejszego wydarzenia minionego roku. W poprzednich latach bardzo poważnie podeszliście do tematu, angażując się mocno w kibicowanie "swoim" wydarzeniom i mamy nadzieję, że w tym roku - mimo malutkich zmian w sposobie głosowania - będzie podobnie.

Otóż, żeby było ciekawiej, pierwszy etap zabawy tym razem rozgrywa się na Facebooku. To za pomocą tzw. "lajków", czyli kliknięć "Lubię to"  spośród 48 wydarzeń wytypujecie najważniejsze i to one powalczą w finałowej sondzie, którą utworzymy z 10 wydarzeń na stronie głównej Portalu Płock.

Głosować możecie na dowolną liczbę wydarzeń w galerii na Facebooku przez cały tydzień, czyli do soboty 11 stycznia do godziny 23.59. Wtedy wyłonionych zostanie 10 finałowych wydarzeń. Tradycyjnie już, siedem wydarzeń to te z największą liczbą lajków, a pozostałe trzy wybierze redakcja Portalu Płock (spoza tych z najwyższą liczbą głosów).

Potem, od 12 stycznia do końca miesiąca, wszyscy, również ci, którzy nie mają Facebooka, będą mogli głosować na finałową dziesiątkę wydarzeń w specjalnej sondzie na stronie głównej Portalu Płock. Wygra wydarzenie, które otrzyma najwięcej głosów w sondzie. Do dzieła!


Przypomnijmy zwycięzców z poprzednich lat:

Wydarzenie 2012 roku - Juwenalia

Wydarzenie 2011 roku - Mistrzostwo Polski szczypiornistów Wisły

Wydarzenie 2010 roku - Otwarcie Orlen Areny


GŁOSOWANIE W GALERII NA FACEBOOKU

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE