Reklama

Wycieczki, pływalnia i bal przebierańców

Opublikowano:
Autor:

Wycieczki, pływalnia i bal przebierańców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ciekawie zapowiadają się ferie w ramach „Akcji Zima” przygotowanej w Spółdzielczym Domu Kultury oraz klubach osiedlowych Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Warto skorzystać!

Ciekawie zapowiadają się ferie w ramach „Akcji Zima” przygotowanej w Spółdzielczym Domu Kultury oraz klubach osiedlowych Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Warto skorzystać!

Tradycyjnie już, wzorem lat ubiegłych, najmłodsi – zwłaszcza mieszkający w zasobach Płockiej SM, mogą liczyć na sporo atrakcji. W programie są zabawy integracyjne, wycieczki, wyjścia na basen i lodowisko. - Nowością, która miejmy nadzieję przyciągnie spragnionych nowinek technicznych będą rozgrywki z wykorzystaniem x-boxa i kontrolera ruchu. Każda z placówek, czyli kluby osiedli: Kochanowskiego, Łukasiewicza i Dworcowa oraz Spółdzielczy Dom Kultury przez pierwsze dni ferii będą przygotowywały młodych x-boxowiczów do turnieju, którego finał zaplanowano w SDK – informuje Agnieszka Białecka, instruktorka z SDK. - Cel to wyłonienie mistrza i wicemistrzów gier ruchowych, którzy otrzymają medale w ramach 55 imprez na 55-lecie Płockiej  SM..

Na zakończenie ferii w związku z 40. urodzinami SDK zaprosi uczestników akcji ze  świetlic środowiskowych, klubów profilaktycznych i placówek spółdzielni na uroczysty, integracyjny bal „Daj radość innym”. Zapisy na zajęcia już ruszyły, liczba miejsc ograniczona.

Informacje i zapisy:
Spółdzielczy Dom Kultury ul. Krzywoustego 3 - tel. 24/263 – 35 – 60
Klub Osiedla Kochanowskiego ul. Obr. Westerplatte 6a - tel. 24/262 – 79 – 96
Klub Osiedla Łukasiewicza ul. Łukasiewicza 28 - tel. 24/263 – 94 – 12
Klub Osiedla Dworcowa ul. Chopina 64a - tel. 24/262 – 72 – 08.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE