Reklama

Wybrano najpiękniejszych studentów [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wybrano najpiękniejszych studentów [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Studia to nie tylko sama nauka. Czasem warto zrobić sobie przerwę na dobrą zabawę. W czwartek studenci płockiej filii Politechniki Warszawskiej postanowili wyłonić z grona kandydatów tych, którzy będą reprezentantami podczas Gali Finałowej Wyborów Miss i Mistera PW 2019 w Warszawie.

Studia to nie tylko sama nauka. Czasem warto zrobić sobie przerwę na dobrą zabawę. W czwartek studenci płockiej filii Politechniki Warszawskiej postanowili wyłonić z grona kandydatów tych, którzy będą reprezentantami podczas Gali Finałowej Wyborów Miss i Mistera PW 2019 w Warszawie.

W czwartek, 17 października w auli płockiej filii Politechniki Warszawskiej odbyły się wydziałowe eliminacje do Gali Finałowej Wyborów Miss i Mistera PW 2019 w Warszawie. Kandydaci reprezentowali Wydział Budownictwa. Mechaniki i Petrochemii, a także Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Płocku.

Uczestnicy zaprezentowali się zgromadzonej publiczności w strojach codziennych, sportowych i wieczorowych, odpowiadali również na pytania jury. Kto zwyciężył, otrzymał upominki i mógł w okolicznościowej szarfie z uzyskanym tytułem pozować do pamiątkowych zdjęć? Oto nazwiska uhonorowanych:

Mister BMiP - Rafał Lewandowski
Miss BMiP - Magdalena Lewicka
Vice Miss BMiP - Aleksandra Jędrzejewska
Vice Mister BMiP - Konrad Kowalski

Mister KNEiS - Przemysław Nowakowski
Miss KNEiS - Oliwia Krawczyk
Vice Miss KNEiS - Oliwia Lisicka
Vice Mister KNEiS - Maciej Skibiński

Miss Publiczności - Aleksandra Jędrzejewska (BMiP)
Mister Publiczności - Kacper Węglarz (KNEiS)

Imprezę uświetnił występ studentki i wokalistki ZTL Masovia Iryny Protas.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydziałowych eliminacji do Gali Finałowej Wyborów Miss i Mistera PW 2019 w naszej fotogalerii:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE