Reklama

Wybrano dyrektora MZOS. Po raz piąty

Opublikowano:
Autor:

Wybrano dyrektora MZOS. Po raz piąty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nadeszła kolejna zmiana w podległych miastu instytucjach. Tym razem powstał wakat na stanowisku szefa Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych. Wiadomo już, że stanowisko obejmie pracownik Orlen Areny, który pracował tam przez ostatnie 4 lata jako specjalista ds. organizacji imprez i marketingu.

Nadeszła kolejna zmiana w podległych miastu instytucjach. Tym razem powstał wakat na stanowisku szefa Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych. Wiadomo już, że stanowisko obejmie pracownik Orlen Areny, który pracował tam przez ostatnie 4 lata jako specjalista ds. organizacji imprez i marketingu.

Jak właśnie poinformował Ratusz, nowe obowiązki już od połowy stycznia czekają na Piotra Gwoździa, który będzie nowym dyrektorem MZOS. A zaledwie w grudniu dyrektorską pałeczkę (jako p. o.) przejmował Bartosz Leszczyński, dyrektor pływalni miejskiej "Jagiellonka" jako czwarty już z kolei szef tej instytucji w przeciągu ostatnich 4 lat, w następstwie po Zbigniewie Idziakowskim.

Przed Idziakowskim tę samą funkcję w pierwszej kadencji Andrzeja Nowakowskiego sprawowali także Sybastian Dymek oraz Andrzej Zarębski, co było reperkusją odwołania Wioletty Kasztelan, którą powołał z kolei jego poprzednik w Ratuszu, Mirosław Milewski.

Wychodzi na to, że niełatwo jest utrzymać się na stanowisku szefa płockich obektów sportowych, pomimo że wymagania na nie w ogłoszonym w grudniu konkursie nie należały do szczególnie wyśrubowanych.

Piotr Gwóźdź jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, skończył także studia podyplomowe o specjalności menadżer sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zanim jednak został zatrudniony w Orlen Arenie, pracował już wcześniej w MZOS.

Fot. Portal Płock

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE