Reklama

Reklama

Wybory. Sprawdź, jak głosowały osiedla

Opublikowano: 26 maja 2014 00:31
Autor:

Wybory. Sprawdź, jak głosowały osiedla - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdziliśmy, jak głosowali płocczanie w 71 obwodach głosowania, które miały swoje siedziby w płockich szkołach, przedszkolach, a także w więzieniu, obu szpitalach i studenckim akademiku.

Reklama

Sprawdziliśmy, jak głosowali płocczanie w 71 obwodach głosowania, które miały swoje siedziby w płockich szkołach, przedszkolach, a także w więzieniu, obu szpitalach i studenckim akademiku.

Dopiero ok. 4.30 nad ranem można było poznać wyniki głosowania do europarlamentu. Jak już pisaliśmy - zarówno w naszym okręgu na Mazowszu, jak i w samym Płocku oraz w powiecie płockim - wygrał PiS. Sprawdziliśmy jednak, jak głosowały poszczególne płockie osiedla (jeśli chodzi o poszczególnych kandydatów odnotowywaliśmy tylko tych z dwucyfrowym wynikiem).

1. Izba Wytrzeźwień, ul. Medyczna - z 1258 uprawnionych, głosowało 307 (24%). Najwięcej: PO - 98 głosów (J. Pitera - 61 gł., J. Kozłowski - 20 gł.), PiS - 83 głosów (Z. Kuźmiuk - 33 gł., W. Jasiński - 30 gł.) , NP - 39 głosów (K. Szpanelewski - 21 głosów, K. Korwin-Mikke - 11 gł.), PSL - 26 głosów, SLD - 23 głosy, E+TR - 12 głosów, PR - 11 głosów, SP - 3 głosy, RN - 3 głosy.

2. Miejskie Przedszkole nr 19  ul. Słowackiego 27 - z 881 uprawnionych głosowało 145 (16%). Najwięcej: PiS - 59 głosów (Z. Kuźmiuk - 34 gł., W. Jasiński - 11 gł.), PO - 38 głosów (J. Pitera - 16 gł., J. Kozłowski - 12 gł.), SLD - 13 głosów,  PR - 13 głosów, PSL - 7 głosów, E+TR - 6 głosów, NP - 3 głosy, SP - 3 głosy, RN - 0 głosów.

3. Szkoła Podstawowa Nr 18 ul. Jasna 8 - głosowało 255 osób z uprawnionych 1383 (18,4%). Najwięcej: PiS - 96 głosów (W.Jasiński-47,Z.Kuźmiuk-25,M.Gosiewska-19), PO - 63 głosy (J.Pitera-40,J.Kozłowski-18), SLD -26 głosów (A.Kalata-11, I.Iwaniak-11), PR - 22 głosy (M.Flakiewicz-16), E+Tr - 15 głosów, NP- 14 głosów,  PSL- 12 głosów, SP - 2 głosy, RN-2 głosy,

4. Ośrodek Opiekuńczo - Wychowawczy ul.  Mościckiego 27 -  głosowało 369 z uprawnionych 2231 (16,49%). Najwięcej: PiS- 141 głosów (W.Jasiński-58, Z.Kuźmiuk-53, M.Gosiewska-18),  PO - 93 głosy (J.Pitera-57,J.Kozłowski-22), SLD-UP- 41 głosów (A.Kalata-22, I.Iwaniak-15), PSL - 22 głosy (J.Kalinowski-12), NP-19 głosów, E+TR- 17 głosów,  PR- 16 głosów (M.Flakiewicz-10), SP-9 głosów, RN-2 głosy.

5. Szkoła Podstawowa Nr 18 Jasna 8 - głosowało 314 osób na uprawnionych 1185 (26,5%). Najwięcej:PIS - 87głosów (W.Jasiński-28, Z.Kuźmiuk33, M.Gosiewska11), PO - 80 głosów (J.Pitera-39,J.Kozłowski18,P.Berent-15), PR - 53 głosy (M.Flakiewicz-52gł.),  PSL-26 głosów (J.Kalinowski-14,A.Struzik-12), SLD-UP - 22 głosy (A.Kalata-12), E+Tr - 19 głosów (A.Celiński-14), NP - 14 głosów (K.Szpanelewski-11), SP - 4 głosy, RN-4 głosy,

6. Szkoła Podstawowa Nr 17 ul. Miodowa 13a - głosowało 251 osób z uprawnionych 1365 (18,39%). Najwięcej: PiS - 81 głosów (W.Jasiński-34, Z. Kuźmiuk-21,M.Gosiewska-17), PO - 77 głosów (J.Pitera-47,J.Kozłowsk-13, P.Berent-13), SLD-UP-26 głosów (I.Iwaniak-13), PSL-18 głosów,  NP - 12 głosów, SP-10 głosów, PR - 7 głosów, RN - 5 głosów, E+Tr - 5 głosów.

7. Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 ul. Mościckiego 4 - zagłosowało 247 osób z 1499 uprawnionych (16,48%). Najwięcej: PiS - 85 głosów (Z. Kuźmiuk-32,W.Jasiński-27,M.Gosiewska-22),   PO - 71 głosów (J.Pitera-44,J.Kozłowski-14), SLD-UP-24 głosy (A.Kalata-16),  NP -17 głosów. PSL-16 głosów, E+TR -0 15 głosów (A.Celiński-11), PR- 6 głosów, SP-5 głosów, RN- 2 głosy.

8. Gimnazjum Nr 4 ul. Miodowa 18 - głosowało 341 z 1800 uprawnionych (18,89%). Najwięcej: PIS - 110 głosów (W.Jasiński-56,Z.Kuźmiuk-25,M.Gosiewska-25),  PO - 95 gosów (J.Pitera-64,J.Kozłowski-19), SLD-UP - 51 głosów (I.Iwaniak-23,A.Kalata-21), PSL - 22 głosy (J.Kalinowko-10, A.Struzik-10), NP - 15 głosów,  E+TR-11 głosów,  SP-10 głosów, PR - 5 głosów, RN-3 głosy.

9. Szkoła Podstawowa Nr 17  ul. Miodowa 13a - z uprawnionych 1113 osób głosowało 179 (16,8%). Najwięcej: PiS - 64 głosy (W.Jasiński-31,Z.Kuźmiuk-20, M.Gosiewska-11),  PO - 62 głosy (J.Pitera-38, P.Beerent-12),  SLD-UP - 12 głosów,  E+TR - 10 głosów,  NP - 8 głosów,  PSL - 7 głosów, PR - 6 głosów,
RN - 3 głosy, SP- 2 głosy.

10. Gimnazjum Nr 4 ul. Miodowa 18 - głosowało 171 osób z 745 uprawnionych (22,82 %). Najwięcej: PO - 72 głosy (J.Pitera-41,J.Kozłowski-19), PiS - 39 głosów (Z.Kuźmiuk-14, W.Jasiński-13),  SLD-UP-16 głosów,  E+TR - 9 głosów,  PSL-9głosów, SP - 7 głosów, NP - 6 głosów, PR - 4 głosy,  RN - 0 głosów.

11. Miejskie Przedszkole Nr 1 ul. Miodowa 8/1  - z uprawnionych 1280 osób głosowało 212 płocczan (16,56%). Najwięcej: PiS - 67 (W.Jasiński-36, Z. Kuźmiuk-19, M.Gosiewska-10),  PO - 50 głosów (J.Pitera-33),  SLD-UP - 32 głosy (A.Kalata-13, I.Iwaniak-10),  NP -14 głosów,  PSL -14 głosów,  E+TR - 8 głosów,  PR - 7 głosów, SP-5 głosów, RN-3 głosy.

12. Zespół Szkół Ekonomiczno - Kupieckich ul. Nowowiejskiego 4 - głosowało 239 osób z uprawnionych 955 (25,03%). Najwięcej: PiS - 93 głosy (Z.Kuźmiuk-38, W.Jasiński-36, M.Gosiewska-10),  PO - 71 głosów (J.Pitera-41,J.Kozłowski-16),  NP - 15 głosów, E+TR -13 głosów, PR - 12 głosów, SLD-UP - 10 głosów,  PSL - 10 głosów, SP-10 głosów, RN - 0 głosów.

13. Zespół Szkół Nr 3  ul. Łukasiewicza 11- głosowało 400 osób z uprawnionych 1638 (24,42%). Najwięcej: PiS - 142 głosy (W.Jasiński-50, .Kuźmiuk-47, M.Gosiewska-30), PO-140 głosów (J.Pitera-85głosów, J.Kozłowski-25,P.Berent-14), PSL - 28 głosów (A. Struzik-15, J.Kalinowski-10), SLD-UP - 27 głosów (A.Kalata-14), E+TR - 17 głosów (A.Celiński -15), NP - 16głosów,  PR - 12 głosów, RN - 9 głosów, SP- 1 głos.

14. Klub Osiedla Łukasiewicza ul. Łukasiewicza 28- spośród 1773 uprawnionych głosowały 444 osoby (24,99%). Najwięcej:  PiS - 165 głosów (W.Jasiński-64, Z.Kuźmiuk-60,M.Gosiewska-29), PO - 121 głosów (J.Pitera-66, J.Kozłowski-32,P.Berent-11), SLD-UP- 51 głosów (A.Kalata-29, I.Iwaniak-13), E+TR - 28 głosów (A.Celiński-26), PSL - 26 głosów (A.Struzik-15, J.Kalinowki-11), NP - 18 głosów, SP - 11 głosów, PR - 11 głosów,  RN - 2 głosy.

15. Gimnazjum Nr 5 ul. Królowej Jadwigi 4
- głosowało 399 z 1582 uprawnionych (25,09%). Najwięcej: PO - 137 głosów (J.Pitera-69,J.Kozłowski-39,P.Berent-11), PiS - 109 głosów (W.Jasiński-41, Z.Kuźmiuk-39, M.Gosiewska-22), SLD-UP - 41 głosów (A.Kalata-26),  PSL -35 głosów (A.Struzik-18, J.Kalinowski-15), NP-23 głosy, E+TR- 14 głosów, SP -14 głosów, RN - 5 głosów, PR-4 głosy.

16. Miejskie Przedszkole Nr 17 ul. Kossobudzkiego 10- spośród uprawnionych 1538 głosowały 423 osoby (27,5%). Najwięcej:  PiS - 131 głosów (W.Jasiński-60, Z.Kuźmiuk-43,M.Gosiewska-19),
SLD-UP - 53 głosy (A.Kalata-22, I.Iwaniak-21),  PO - 131 głosów (J.Pitera-74, J.Kozłowski-30,P.Berent-20), PSL - 28 głosów (A.Struzik-18), E+Tr - 25 głosów, NP - 14 głosów,  SP -13 głosów, PR - 9 głosów, RN - 8 osób.

17. Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Kossobudzkiego 7 - spośród 1686 uprawnionych zagłosowały 472 osoby (28%). Najwięcej:  Po - 183 głosy (J.Pitera-110, J.Kozłowski-43P.Berent-16), PiS - 138 głosów (W.Jasiński-60,Z.Kuźmiuk-58,M.Gosiewska-15),  SLD-UP - 51 głosów (A.Kalata-31, I.Iwaniak-19), PSL - 44 głosy (J.Kalinowski-44, A.Struzik-22), E+TR - 14 głosów (A.Celiński-11), NP - 14 głosów, PR - 11 głosów, SP - 7 głosów, RN - 3 głosy.

18. Spółdzielczy Dom Kultury -zagłosowało 338 osób z 1315 uprawnionych(25,7%). Najwięcej: PiS - 128 głosów (W.Jasiński-50,Z.Kuźmiuk-49,M.Gosiewska-20), PO - 83 głosy (J.Pitera-41,J.Kozłowski-17, P.Berent-15), SLD-UP- 39 głosów (A.Kalata-18), PSL -25 głosów (J.Kalinowsko-17), E+TR-17 głosów(A.Celiński-16), NP - 16 głosów, SP-9 głosów, PR - 8 głosów, RN- 2 głosy.

19. Zespół Szkół Centrum Edukacji Al. Kobylińskiego 25 - spośród 575 uprawnionych głosowało 135 osób (23,48%). Najwięcej:  PiS - 44 głosy (Z.Kuźmiuk-19,W.Jasiński-16),  PO - 31 głosów (J.Pitera-14,J.Kozłowski-14), PSL - 15 głosów,  SLD-UP - 13 głosów, NP -10 głosów, SP-7 głosów, PR - 6 głosów, E+TR - 3 głosy, RN - 0 głosów.

20. Szkoła Podstawowa Nr 16 ul. Piasta Kołodzieja 7- z 1206 uprawnionych głosowało 345 osób (28,61%). Najwięcej: PiS - 111 głosów (W.Jasiński-57, Z.Kuźmiuk-29,M.Gosiewska-20),  PO - 104 głosy (J.Pitera 61, J.Kozłowski-22,P.Berent-19), PSL- 30 głosów (A.Struzik-18,J.Kalinowski-11).. SLD-UP - 30 głosów (A.Kalata-14), E+TR - 27 głosów (A.Celiński-18), NP-18 głosów, SP - 6 głosów, PR - 6 głosów, RN - 5 głosów.

21. Miejskie Przedszkole Nr 15 ul. Piasta Kołodzieja 4 - zagłosowało 351 osób z 1226 uprawnionych (28,63%). Najwięcej: Po - 125 głosów (J.Pitera-64, J.Kozłowski-39,P.Berent-12), PiS - 109 głosów (W.Jasiński-49,Kuźmiuk-44, M.Gosiewska-12),  SLD-UP - 26 głosów (A.Kalata-19), PSL - 25 głosów (A.Struzik-12,J.Kalinowski-11), NP - 19 głosów (K.Szpanelewski-16), SP - 16 głosów, E+TR - 14 głosów, PR - 13 głosów, RN - 2 głosy.

22. Zespół Szkół Zawodowych ul. Gwardii Ludowej 7 - głosowało 378 osób z 1694 uprawnionych (22,31%). Najwięcej:Po - 126 głosów (J.Pitera-78, J.Kozłowski-28,P.Berent-10), PiS - 107 głosów (W.Jasiński-47, Z.Kuźmiuk-31,M.Gosiewska-17), SLD-UP - 40 gł. (A.Kalata-20, I.Iwaniak-14), PSL -21 gł. (J.Kalinowski-12), NP - 17 gł.,  SP - 15 gł., E+TR - 13 gł., PR - 12 gł., RN - 10 gł.

23. Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Jana Brzechwy ul. Sierpecka 15 - spośród 250 osób uprawnionych głosowało 58 (23,2%). Najwięcej: PiS - 18 gł. (W.Jasiński-10),  NP - 11 gł., PO - 9 gł., PSL - 8 gł.,  SP - 4 gł., RN-2 gł., SLD-UP - 2 gł., PR - 2 gł.,  E+TR - 0 gł.

24. Szkoła Podstawowa Nr 1 Pasaż Vuka Karadzica 1- głosowały 193 osoby z 1132 uprawnionych (17,05%). Najwięcej: PiS - 58 gł. (W.Jasiński-13,Z.Kuźmiuk-17,M.Gosiewska-12), PO - 55 gł. (J.Pitera-37,J.Kozłowski-11), PSL-25 gł., NP - 13 gł., SLD-UP - 11 gł., PR - 8 gł., RN - 5 gł, SP - 4 gł.

25. Małachowianka - głosowało 216 spośród 1178 (18,34%). Najwięcej:  PiS - 75 gł. (W.Jasiński-27, Z. Kuźmiuk-35),  PO - 57 gł. (J.Pitera-37,J.Kozłowski-14), PSL - 22 gł. (A.Struzik-11),  SLD-UP - 19 gł. (A.Kalata-10), NP - 14 gł., E+TR - 10 gł., PR - 7 gł., SP - 5 gł., RN - 2 gł.

26. POKiS- Tumska 9- spośród uprawnionych 674 osób głosowały 93 (13,8%). Najwięcej: PO - 33 głosy (J.Pitera-17,J.Kozłowski-10), PiS - 30 gł. (W.Jasiński-14, Z.Kuźmiuk - 10),  PSL - 8 gł., NP - 7 gł.,   E+TR - 5 gł., SLD-UP - 4 gł.,  PR - 4 gł.,  SP - 0 gł., RN - 0 gł.

27. Zespół Szkół Nr 6  ul. 3 Maja 4 - na 1240 uprawnionych zagłosowało 330 osób (26,61%). Najwięcej: PiS - 96 głosów (W.Jasiński-46, Z.Kuźmiuk-29, M.Gosiewska-15), PO - 95 gł. (J.Pitera-51,J.Kozłowski-25,P.Berent-11),  PSL - 37 gł. (A. Struzik-19, J.Kalinowsko-18), SLD-UP-32 gł. (I.Iwaniak-14,A.Kalata-11),   NP - 23 gł., PR - 15 gł., E+TR - 10 gł., SP - 6 gł., RN - 2 gł.

28. Gimnazjum Nr 2 ul. Jakubowskiego 10 - na 1469 uprawnionych głosowało 375 osób (25,53%). Najwięcej: PiS - 116 gł, (Z.Kuźmiuk-53, W.Jasiński-41, M.Gosiewska-13), PO - 99 gł. (J.Pitera - 48, J.Kozłowski -19, P.Berent-19), SLD-UP - 45 gł. (A.Kalata-24, I.Iwaniak-12), PSL - 31 gł. (J.Kalinowski-17,A.Struzik-14), E+TR - 21 gł. (A.Celiński-14), NP - 20 gł., PR - 14 gł., SP - 8 gł., RN - 4 gł.

29. Państwowa Szkoła Muzyczna - zagłosowało 337 osób na 1384 uprawnione (24,21%). Najwięcej: PO - 109 gł. (J.Pitera-67, J.Kozłowski-29, P.Berent-6), PiS - 105 gł. (W.Jasiński-38, Z.Kuźmiuk-37,M.Gosiewska-18),  NP - 28 gł. (K.Szpanelewski -18), SLD-UP - 27 gł. (A.Kalata-14), PSL - 22 gł. (A.Struzik - 14 gł.), E+TR - 14 gł. (A.Celiński-12), PR - 11 gł., SP - 8 gł., RN - 5 gł.

30. Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości ul. Padlewskiego 2 - Na 2010 uprawnionych zagłosowało 465 osób (23,13%). Najwięcej: PiS - 154 gł. (W.Jasiński-60, Z.Kuźmiuk-41, M.Gosiewska-34), PO - 133 gł. (J.Pitera-73, J.Kozłowski-37, P.Berent-14),  SLD-UP - 43 gł. (A.Kalata-22, I.Iwaniak-13), NP - 32 gł. (K.Szpanelewski-24), PSL - 31 gł. (A. Struzik-17, J.Kalinowski-12), E+TR - 20 gł. (A.Celiński-17),  SP - 19 gł., PR - 19 gł.(M.Flakiewicz-12), RN - 2 gł.

31. Miejskie Przedszkole Nr 11  ul. Bielska 26/1-
zagłosowało 200 osób na 848 uprawnionych (23,58%). Najwięcej: PO - 77 głosów (J.Pitera-45, P.Berent-14, J.Kozłowski-12), PiS - 59 gł. (Z.Kuźmiuk-25, W.Jasiński-18.M.Gosiewska-13), PSL - 19 gł. (J.Kalinowski-12), SLD-UP - 15 gł., E+TR - 9 gł.,  NP - 9 gł., RN - 5 gł., SP - 3 gł.,  PR - 2 gł.

32. Klub Osiedla Kochanowskiego ul. Obrońców Westerplatte - na 1326 uprawnionych zagłosowało 311 osób (23,45%). Najwięcej: PO - 119 głosów (J.Pitera-65, J.Kozłowski-27,P.Berent-14), PiS - 81 gł. (W.Jasiński-33, M.Gosiewska-17, Z.Kuźmiuk-23), SLD-UP - 30 gł., (A.Kalata-14), E+TR - 23 gł. (A.Celiński-17), NP - 18 gł. (K.Szpanelewski-11), PSL - 15 gł. (A.Struzik-12), SP - 10 gł., PR - 9 gł.,  RN - 2 gł.

33. Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Kochanowskiego 11- zagłosowały 523 osoby na 2020 uprawnionych (25,89%). Najwięcej: PiS - 178 gł. (Z.Kuźmiuk-61, W.Jasiński-58, M.Gosiewska-49),  PO - 174 gł. (J.Pitera-98, J.Kozłowski-37, P.Berent), SLD-UP - 56 gł. (A.Kalata-26,I.Iwaniak-15), PSL - 28 gł. (A.Struzik-13, J.Kailnowki-10), E+TR -24 gł. (A.Celiński-18), NP - 19 gł., PR - 14 gł.,  SP - 10 gł., RN - 4 gł.

34. Szkoła Podstawowa Nr 11  ul. Kochanowskiego 11 - spośród 1365 uprawnionych zagłosowało 306 osób (22,42%). Najwięcej:  PO  -94 gł. (J.Pitera-53, J.Kozłowski-18, P.Berent-17),  PiS - 92 głosy (Z.Kuźmiuk-39,W.Jasiński-34,M. Gosiewska-14), SLD-UP - 39 gł. (A.Kalata-18,I.Iwaniak-14), PSL - 24 gł. (A. Struzik-15), E+TR - 19 gł., PR - 15 gł. (M.Flakiewicz-10), SP - 11 gł., NP - 6 gł., RN - 2 gł.

35. Gimnazjum Nr 6 Al. Jachowicza 20 - na 1895 uprawnionych głosowało 487 osób (25,7%). Najwięcej: PO - 170 głosów (J.Pitera-87, J.Kozłowski-56), PiS - 132 głosy (W.Jasiński-54, Z.Kuźmiuk-47,M.Gosiewska-25),  NP - 38 gł. (K.Szppanelewski-22),  SLD-UP -37 gł. (A.Kalata-23), PSL - 34 gł. (A.Struzik-17, J.Kalinowski-16), E+TR - 28 gł. (A.Celiński-24),  PR - 25 gł. (M.Flakiewicz-15),  SP - 9 gł., RN - 1 gł.

36. Miejskie Przedszkole Nr 27 ul. Reja 28 - na 1158 uprawnionych głosowało 239 (20,64%). Najwięcej: PiS - 72 gł. (Z.Kuźmiuk-35 gł.,W.Jasiński-21), PO - 61 gł. (J.Kozłowski-25, Pitera-22),
SLD-UP - 23 gł. (A.Kalata-12),  PSL - 22 gł. (A.Struzik-14), E+TRR - 19 gł. (A.Celiński-13), NP - 13 gł., PR - 9 gł., RN - 6 gł., SP-5 gł.

37. Miejskie Przedszkole Nr 21 ul. Reja 4 - na 1171 uprawnionych zagłosowało 270 osób (22,97%). Najwięcej: PiS 103 głosy (Z.Kuźmiuk-46, W. Jasiński-30, M.Gosiewska-20),  PO - 77 gł. (J. Pitera-39, J.Kozłowski-16), SLD-UP - 19 gł.,  E+TR - 14 gł., PSL - 14 gł.SP - 12 gł., NP - 9 gł., PR - 7 gł., RN - 3 gł.

38. Zespół Szkół Nr 2 ul. Chopina 62 -  głosowało 396 osób na 1699 uprawnionych (23,31%). Najwięcej: PiS - 140 głosów (W.Jasiński-60,Z.Kuźmiuk-40, M.Gosiewska30), PO -100 gł. (J.Pitera-65,J.Kozłowski-14, P.Berent-12), SLD-UP - 40 gł. (A.Kalata-23), NP - 29  gł. (K.Szpanelewski-14), PSL -26  gł. (A.Struzik-14), E+TR - 18  gł. (A.Celiński-13),  PR - 12 gł., SP - 11 gł., RN - 5 gł.

39. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 ul. Lasockiego 14 - na 1515 uprawnionych głosowało 325 osób (21,45%). Najwięcej: PiS - 124 gł. (W.Jasiński-53, Z. Kuźmiuk-38,M. Gosiewska-24), PO - 97 gł. (J.Pitera-60, J.Kozłowski-17, P.Berent-15), SLD-UP - 30 gł. (A.Kalata-13), PSL - 18 gł. (A. Struzik-11),  E+TR - 15 gł. (A. Celiński-13),  NP - 14 gł., PR - 8 gł., SP - 5 gł., RN - 2 gł.

40. Zespół Szkół Technicznych  Al. Kilińskiego 4 - głosowały 532 osoby na 2174 uprawnionych (24,47%), Najwięcej: PO - 177 (J.Pitera-95, J.Kozłowski-43,P.Berent-29), PiS - 138 gł. (W.Jasiński-67, Z.Kuźmiuk-43,M.Gosiewska-16), PSL-48 gł. (J.Kalinowski-25,A.Struzik-22), SLD-UP- 41 gł. (A.Kalata-22, I.Iwaniak-13), NP - 38 gł. (K.Szpanelewski - 19), E+TR - 27 (A.Celiński-22), PR-25 gł.,  SP - 16 gł., RN - 9 gł.

41. Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. Brzozowa 3 - spośród 1492 uprawnionych zagłosowały 383 osoby (25,67%). Najwięcej: PiS - 133 gł. (Z.Kuźmiuk-57, W.Jasiński-46, M.Gosiewska-20), PO - 108 gł. (J.Pitera-55, J.Kozłowski-36,P.Berent-12), PSL - 38 gł. (A. Struzik-25), NP - 34 gł. (K.Szpanelewski-17,k.Korwin-Mikke-11), SLD-UP - 23 gł. (A.Kalata-12),  E+TR - 18 gł. (A.Celiński-12),  PR - 8 gł., RN - 7 gł., SP - 6 gł.

42. Urząd Miasta Płocka (dotąd CKU) al. Piłsudskiego 6 - na 1803 uprawnionych zagłosowało 429 osób (23,79%). Najwięcej:PiS - 133 gł. (W.Jasiński-69, Z.Kuźmiuk-35,M.Gosiewska-16), PO - 127 (J.Pitera-69, J.Kozłowski-31, B. Rusinowska-12, P.Bereent-10), PSL - 38 gł. (J.Kalinowski - 20,A. Struzik-16), SLD-UP - 34 gł. (A.Kalata-12),  NP - 29 gł. (K.Szpanelewski-22), E+TR - 22 gł. (A.Celiński-18), PR - 19 gł. (M.Flakiewicz-13), SP - 12 gł., RN - 5 gł.

43. Stacja Uzdatniania Wody ul. Górna 56 - z 1999 uprawnionych głosowało 564 (28%). Najwięcej: PiS - 193 głosy (W. Jasiński - 113, Z. Kuźmiuk - 39, M. Gosiewska - 28), PO - 163 głosy (J. Pitera - 77, J. Kozłowski - 45, P. Berent - 26), PSL - 51 głosów (A. Struzik - 28, J. Kalinowski - 22), NP - 36 głosów, E+TR - 34 głosy, PR - 28 głosów, SLD - 21 głosów, SP - 19 głosów, RN - 5 głosów.

44. Zespół Szkół Nr 1 ul. Piaska 5 z 1801 -
z uprawnionych głosowało 543 (30%). Najwięcej: PiS - 161 głosów (W. Jasiński - 95, Z. Kuźmiuk - 44, M. Gosiewska - 14), PO - 158 głosów (J. Pitera - 89, J. Kozłowski - 32, P. Berent - 20), SLD - 76 głosów (A. Kalata - 36, I. Iwaniak - 19), E+TR - 31 głosów, PSL - 30 głosów, PR - 28 głosów, NP - 23 głosy, SP - 13 głosów, RN - 4 głosy.

45. Miejskie Przedszkole Nr 35 ul. Piaska 3
- z 1358 uprawnionych głosowało 346 (25%). Najwięcej: PiS - 107 głosów (W. Jasiński - 61, Z. Kuźmiuk - 24, M. Gosiewska 12), PO - 105 głosów (J. Pitera - 43, J. Kozłowski - 28, P. Berent - 26), SLD - 40 głosów (A. Kalata - 19, I. Iwaniak - 15), PSL - 23 głosy, E+TR - 20 głosów, NP - 16 głosów, PR - 11 głosów, RN - 4 głosy, SP - 3 głosy.

46. Miejskie Przedszkole Nr 20  ul. Dobrowolskiego
- z 1316 uprawnionych głosowało 316 (24%). Najwięcej: PO - 101 głosów (J. Pitera - 57, P. Berent - 21, J. Kozłowski - 15), PiS - 96 głosów (W. Jasiński - 53, Z. Kuźmiuk - 18, M. Gosiewska - 17), SLD - 23 głosy (A. Kalata - 12), NP - 22 głosy, PSL - 20, PR - 19 głosów, E+TR - 18 głosów, RN - 8 głosów, SP - 3 głosy.

47. ENERGA Informatyka i Technologie al. Piłsudskiego 41 - z 1053 uprawnionych głosowało 246 (23%). Najwięcej: PiS - 88 głosów (W. Jasiński - 48, Z. Kuźmiuk - 30), PO - 67 głosów (J. Pitera - 33, J. Kozłowski - 21, P. Berent - 11), SLD - 20 głosów (A. Kalata - 12), PSL - 19 głosów, NP - 17 głosów, E+TR - 16 głosów, RN - 6 głosów, SP - 3 głosy, PR - 2 głosy.

48. Biurowiec WEKTRA ul. Otolińska 21- z 1178 uprawnionych głosowało 223 (19%). Najwięcej: PO - 65 głosów (J. Pitera - 30, J. Kozłowski - 28), PiS - 62 głosy (W. Jasiński - 27, Z. Kuźmiuk - 25), SLD - 32 głosy (A. Kalata - 21), PSL - 20 głosów, E+TR - 18 głosów, NP - 10 głosów, PR - 7 głosów, SP - 3 głosy, RN - 3 głosy.

49. Miejskie Przedszkole Nr 31 09-410 ul. Szarych Szeregów 32- z 1483 uprawnionych głosowało 290 (20%). Najwięcej: PO - 86 głosów (J. Pitera - 49, J. Kozłowski - 19, P. Berent - 14), PiS - 80 głosów (W. Jasiński - 38, Z. Kuźmiuk - 22, M. Gosiewska - 17), SLD - 32 głosy (A. Kalata - 17, I. Iwaniak - 12), NP - 26 głosów, E+TR - 17 głosów, PSL - 15 głosów, PR - 6 głosów, SP - 6 głosów, RN - 6 głosów.

50. Szkoła Podstawowa Nr 23 ul. Walecznych 20- z 1787 uprawnionych głosowało 389 (22%). Najwięcej: PO - 125 głosów (J. Pitera - 75, J.Kozłowski - 23, P. Berent - 15), PiS - 122 głosy (W. Jasiński - 55, Z. Kuźmiuk - 33, M. Gosiewska - 18), PSL - 39 głosów (A. Struzik - 24, J. Kalinowski - 12), SLD - 30 gł., NP - 18 gł., E+TR - 16 gł., PR - 16 gł., SP - 8 gł., RN - 5 gł.

51. Miejskie Przedszkole Nr 37  ul. Hubalczyków 5- z 2210 uprawnionych głosowało 577 (26%). Najwięcej: PO - 191 głosów (J. Pitera - 82, J. Kozłowski - 54, P. Berent - 36), PiS - 155 głosów (W. Jasiński - 86, Z. Kuźmiuk - 31, M. Gosiewska - 26), SLD - 51 głosów (A. Kalata - 25), NP - 47 głosów, PSL - 43 głosy, E+TR - 41 głosów, PR - 15 głosów, SP - 11 głosów, RN - 5 głosów.

52. Zespół Szkół Nr 5 ul. Kutrzeby 2a- (wejście boczne - stołówka), - z 2023 uprawnionych głosowało 603 (30%). Najwięcej: PO - 233 głosy (J. Pitera - 104, P. Berent - 58, J. Kozłowski - 51), PiS - 118 głosów (W. Jasiński - 50, Z. Kuźmiuk - 37, M. Gosiewska - 22), PSL - 74 głosy (A. Struzik - 42, J. Kalinowski - 27), NP - 57 głosów, SLD - 42 głosy, E+TR - 37 głosów, PR - 23 głosy, SP - 6 głosów, RN - 6 głosów.

53. Zespół Szkół Nr 5 ul. Kutrzeby 2a (wejście główne)- z 1912 uprawnionych głosowało 571 (30%). Najwięcej: PO - 198 głosów (J. Pitera - 95, J. Kozłowski - 49, P. Berent - 46), PiS - 131 głosów (W. Jasiński - 63, Z. Kuźmiuk 41, M. Gosiewska - 15), PSL - 64 głosy (A. Struzik - 42, J. Kalinowski - 22), NP - 45 głosów, SLD - 44 głosy, E+TR - 37 głosów, PR - 30 głosów, SP - 8 głosów, RN - 5 głosów.

54. Szkoła Podstawowa nr 22 ul. Czwartaków 6 - z 1851 uprawnionych głosowało 426 (23%). Najwięcej: PiS - 156 głosów (W. Jasiński - 95, Z. Kuźmiuk - 37, M. Gosiewska 14), PO - 108 głosów (J. Pitera - 57, J. Kozłowski - 27, P. Berent - 17), PSL - 39 głosów (A. Struzik - 20, J. Kalinowski - 16), SLD - 36 głosów, NP - 26 głosów, PR - 17 głosów, E+TR - 15 głosów, SP - 12 głosów, RN - 7 głosów.

55. Miejskie Przedszkole Nr 4 ul. Czwartaków 18b- z 2374 uprawnionych głosowało 615 (26%). Najwięcej: PO - 227 głosów (J. Pitera - 110, J. Kozłowski - 65, P. Berent - 37), PiS - 183 głosy (W. Jasiński - 94, Z. Kuźmiuk - 48, M. Gosiewska 28), SLD - 42 głosy (A. Kalata - 29, I. Iwaniak 10), NP - 40 głosów, PSL - 36 głosów, PR - 35 głosów, E+TR - 29 głosów, SP - 9 głosów, RN - 5 głosów.

56. Basen "Podolanka"ul. Czwartaków 6 - z 2017 uprawnionych głosowało 357 (18%). Najwięcej: PO - 102 głosy (J. Pitera - 46, P. Berent - 26, J. Kozłowski - 18), PiS - 86 głosów (W. Jasiński - 32, Z. Kuźmiuk - 25, M. Gosiewska 20), NP - 49 głosów (K. Korwin-Mikke - 23, K. Szpanelewski - 18) , SLD - 34 głosy, PSL - 32 głosy, E+TR - 19 głosów, PR - 14 głosów, SP - 7 głosów, RN - 6 głosów.

57. Związek Spółek Wodnych "MELKOREX" ul. Harcerska 39- - z 2176 uprawnionych głosowało 548 (25%). Najwięcej: PO - 169 głosów (J.Pitera-100, J.Kozłowski-32, P.Berent-27), PiS - 147 głosów (W.Jasiński-79, Z.Kużmiuk-36, M.Gosiewska-19), PSL - 58 głosów (J. Kalinowski-34, A.Struzik-22), SLD - 44 głosy, NP - 33 głosy, PR - 22 głosy, E+TR - 21 głosów, SP - 18 głosów, RN - 3 głosy.

58. Siedziba Rady Mieszkańców Osiedla "Borowiczki" ul. Borowicka 3 - z 1728 uprawnionych głosowało 335 (19%). Najwięcej: PiS-107 głosów (W.Jasiński-44,Z.Kuźmiuk-32, M.Gosiewska-25), PO - 102 głosy (J.Pitera-62, J.Kozłowski-23, P. Berent-11), PSL - 30 głosów (A.Struzik-21), NP - 24 głosy, PR - 21 głosów, E+TR - 17 głosów, SLD - 11 głosów, SP - 7 głosów, RN - 4 głosy.

59. Szkoła Podstawowa Nr 20  ul. Korczaka 10 - z 1364 uprawnionych głosowało 272 (20%). Najwięcej: PO - 84 głosy (J. Pitera-37, P. Berent-27, J. Kozłowski-12), PiS - 48 głosów (W. Jasiński-21, Z. Kuźmiuk-14), PSL - 33 głosy (A. Struzik-17, J. Kalinowski-12), NP - 23 głosy, PR - 22 gł., SLD - 21 gł., E+TR - 20 gł. , SP - 4 gł., RN - 4 gł.

60. CENTROMOST Stocznia Rzeczna ul. Popłacińska 42 - z 1735 uprawnionych głosowało 361 (21%). Najwięcej: PiS - 137 głosów (W.Jasiński-79, Z. Kuźmiuk- 29, M. Gosiewska-19), PO - 77 głosów (J. Pitera-36, J.Kozłowski - 23, P. Berent-13), PSL - 35 głosów (A. Struzik - 18, J. Kalinowski - 12), SLD - 28 głosów, NP - 27 głosów, PR - 18 głosów, E+TR - 15 głosów, SP - 9 głosów, RN - 3 głosy.

61. Miejskie Przedszkole Nr 13  ul. Krakówka 8 -z 1607 uprawnionych głosowało 308 (19%). Najwięcej: PiS - 144 głosy (W. Jasiński - 71, Z. Kuźmiuk - 42, M. Gosiewska - 20), PO - 63 głosy (J. Pitera - 33, J. Kozłowski - 13, P. Berent - 10), NP - 23 głosy (K. Szpanelewski - 15) , PR - 17 głosów, SLD - 13 głosów, PSL - 12 głosów, E+TR - 9 głosów, SP - 8 głosów, RN - 6 głosów.

62. Szkoła Podstawowa Nr 15 ul. Przyszkolna 22 - z 1281 uprawnionych głosowało 292 (23%). Najwięcej: PiS - 107 głosów (W. Jasiński - 42, Z. Kuźmiuk - 41, M. Gosiewska 12), PO - 65 głosów (J. Pitera - 38, J. Kozłowski - 13), PSL - 38 głosów (J. Kalinowski - 22, A. Struzik - 14), SLD - 18 głosów, NP - 16 głosów, E+TR - 16 głosów, PR - 14 głosów, RN - 5 głosów, SP - 4 głosy.

63. Miejskie Przedszkole Nr 2 ul. Ciechomicka 68 - z 950 uprawnionych głosowało 126 (13%). Najwięcej: PO - 40 głosów (J. Pitera - 20, J. Kozłowski - 12), PiS - 38 głosów (W. Jasiński - 24, M. Gosiewska - 10), PSL - 14 głosów (A. Struzik - 8), NP - 9 głosów, E+TR - 9 głosów, SLD - 5 głosów, PR - 4 głosy, SP - 3 głosy, RN - 2 głosy.

64. Miejskie Przedszkole Nr 31 ul. Szarych Szeregów - z 1139 uprawnionych głosowało 282 (25%). Najwięcej: PiS - 122 głosy (W. Jasiński-73, Z.Kuźmiuk-27, M.Gosiewska - 13), PO - 54 głosy (J. Pitera - 32, P. Berent - 9), SLD - 25 głosów (A. Kalata - 13), PSL - 19 głosów, NP - 18 głosów, SP-13 głosów, E+TR - 11 głosów, PR - 10 głosów, RN - 5 głosów.

65. Szkoła Podstawowa nr 23 ul. Walecznych 20 - z 1701 uprawnionych głosowało 393 (23%). Najwięcej: PiS - 141 głosów (W. Jasiński-57, Z.Kuźmiuk-41, M. Gosiewska-21), PO - 112 głosów (J. Pitera-57, J. Kozłowsk-30, P. Berent-15), SLD-34 głosy (A. Kalata-18), PSL - 29 głosów, NP - 20 głosów, E+TR - 15 głosów, PR - 15 głosów, SP - 10 głosów, RN - 6 głosów.

66. Szkoła Podstawowa Nr 22 ul. Czwartaków 6 - spośród 1361 uprawnionych głosowało 351 (26%). Najwięcej: PO - 139 głosów (J. Pitera - 53,J.Kozłowski - 41,P.Berent - 34), PiS - 78 głosów (W. Jasiński - 43, Z.Kuźmiuk - 17, M. Gosiewska-13), SLD - 29 głosów (A. Kalata - 15), E+TR - 29 głosów (A. Celiński - 23), PSL - 23 głosy, PR - 20 głosów, NP - 17 głosów, SP - 3 głosy, RN - 3 głosy.

67. Miejskie Przedszkole Nr 19 ul. Słowackiego 27 - Z 1520 uprawnionych głosowało 246 (16 proc.). Najwięcej:  PiS - 90 głosów (W.Jasiński -50 gł., Z. Kuźmiuk- 16 gł., M. Gosiewska-15 gł.), PO - 64 głosy (J.Pitera-29, J. Kozłowski-16, P. Berent-9); PSL-20 głosów (A.Struzik i J. Kalinowski - po 10), NP-17 głosów, PR - 16 głosów, SLD - 16 głosów, E+TR-7 głosów, SP-3 głosy, RN-2głosy.

68. Szpital Miejski Św. Trójcy ul. Kościuszki 28 - z 138 uprawnionych głosowało 44 (32%). Najwięcej: PiS - 14 głosów (W. Jasiński, M. Gosiewska, Z. Kuźmiuk - wszyscy oni po 4 gł.), PO - 11 głosów (J. Pitera - 8 gł.), PSL - 7 głosów (A. Struzik - 4 gł.), SLD - 7 głosów (A. Kalata - 2 gł., I. Iwaniak - 2 gł.), SP - 2 głosy, PR - 1 głos, RN - 1 głos, KNP - 0 głosów, E+TR - 0 głosów.

69. Wojewódzki Szpital Zespolony im. M. Kacprzaka  - z 340 uprawnionych głosowało 86 (25%). Najwięcej: PiS - 24 głosy (W. Jasiński - 9 gł., Z. Kuźmiuk - 8 gł.), PO - 18 głosów (J. Pitera - 12 gł.), PSL - 17 głosów (A. Struzik - 10 gł.), SLD - 8 głosów, KNP - 5 głosów, SP - 5 głosów, E+TR - 2 głosy, PR - 1 głos, RN - 1 głos.

70. Zakład Karny w Płocku 09-402 Płock ul. Sienkiewicza 22 - z 615 uprawnionych głosowało 137 (22%). Najwięcej: PO - 59 głosów (J. Pitera - 31), E+TR - 13 głosów (A. Celiński - 4), SLD - 9 głosów (A. Kalata - 6 gł.), PSL - 8 głosów, RN - 8 głosów, PiS - 7 głosów, KNP - 7 głosów, PR - 3 głosy, SP - 3 głosy.

71. Politechnika Warszawska Filia w Płocku - Dom Studenta "Wcześniak" -z 62 uprawnionych głosowało 26 (42%). Najwięcej:NP - 10 głosów (K. Szpanelewski - 6 gł.), PiS - 4 głosy (W. Jasiński - 2 głosy), PSL - 2 głosy, E+TR - 2 głosy, PO - 1 głos, SLD - 1 głos, PR - 1 głos, RN - 1 głos, SP - 0 głosów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.