Reklama

Wybitni działacze dostaną nagrody. Ratusz czeka na zgłoszenia

Opublikowano:
Autor:

Wybitni działacze dostaną nagrody. Ratusz czeka na zgłoszenia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 30 kwietnia Urząd Miasta czeka na zgłoszenia kandydatów do nagrody Prezydenta Miasta Płocka za osiągnięcia w dziedzinie twórczości i edukacji artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Nagrody zostaną wręczone w czasie Dni Historii Płocka.

Do 30 kwietnia Urząd Miasta czeka na zgłoszenia kandydatów do nagrody Prezydenta Miasta Płocka za osiągnięcia w dziedzinie twórczości i edukacji artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Nagrody zostaną wręczone w czasie Dni Historii Płocka.

Powołany przez prezydenta zespół wybierze laureatów, którzy otrzymają nagrody pamiątkowe, ale też pieniężne. Kandydatów do nagrody może zgłaszać sam prezydent, ale też instytucje, placówki, związki i stowarzyszenia kultury, a także środowiska twórcze. 

[ZT]12978[/ZT]

Nagrody są przyznawane m.in. za wydarzenie kulturalne roku, działalność artystyczną czy działalność promującą Płock w kraju i za granicą. Wnioski o przyznanie nagrody powinny zawierać dane osobowe (lub nazwę podmiotu i adres), informacje o osiągnięciach, uzasadnienie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Ostateczny termin składania wniosków mija 30 kwietnia. 

Wręczenie nagród odbędzie się w czasie Dni Historii Płocka (23-25 czerwca). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE