Reklama

Wszystkich Świętych. Zmiany w ruchu na 1 listopada

Opublikowano:
Autor:

Wszystkich Świętych. Zmiany w ruchu na 1 listopada - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli w piątek, 1 listopada wybieracie się na cmentarz komunalny, pamiętajcie, że ulica Bielska na odcinku od giełdy samochodowej do skrzyżowania z ul. Sierpecką otwarta będzie wyłącznie dla autobusów, taxi i pojazdów uprzywilejowanych. Warto skorzystać z bezpłatnych tego dnia linii autobusowych nr 4, 15, 24, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 i 77.

Jeśli w piątek, 1 listopada wybieracie się na cmentarz komunalny, pamiętajcie, że ulica Bielska na odcinku od giełdy samochodowej do skrzyżowania z ul. Sierpecką otwarta będzie wyłącznie dla autobusów, taxi i pojazdów uprzywilejowanych. Warto skorzystać z bezpłatnych tego dnia linii autobusowych nr 4, 15, 24, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 i 77.

Dla dojeżdżających do cmentarza komunalnego samochodem w dniu Wszystkich Świętych urządzony zostanie parking na terenie giełdy samochodowej przy ul. Bielskiej. Między parkingiem (przystanek Lotnisko przy ul. Bielskiej na wysokości giełdy) a cmentarzem komunalnym kursować będą autobusy linii 4, 15, 24, 70, 71, 72, 73, 74, 75 i 77.

[ZT]23895[/ZT]

Dla ruchu będzie zamknięta południowa jezdnia  al. Kobylińskiego (od ul. Łukasiewicza do ul. Bielskiej).

W dniach 30. 10. – 3. 11. otwarta dla ruchu pozostanie ulica Tysiąclecia. Uwaga! Tamtędy kursować mogą autobusy linii 71 i 75 (Tysiąclecia – Przemysłowa – Narodowych Sił Zbrojnych – Bielska). Autobusy zatrzymywać się będą przy przystankach nowo utworzonych (w kierunku ul. Bielskiej), jak i dotychczas istniejących (w kierunku Winiar), a także przy przystankach zastępczych na ul. Przemysłowej (przy galerii Mosty oraz przy skrzyżowaniu z ul. Gawareckiego). Autobusy pozostałych linii (np. 2, 7, 19 itd.) nadal kursować będą objazdem.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie rozsądku, wzmożoną czujność i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

- Apelujemy do kierowców o cierpliwość, kulturę jazdy i stosowanie się do sygnałów i poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy. Doświadczenia minionych lat pokazują, że w rejonach największych nekropolii w Płocku będzie wzmożony ruch pojazdów oraz pieszych, dlatego pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności. Kierowcy pamiętajcie o zdjęciu nogi z gazu, natomiast piesi o elementach odblaskowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE