Reklama

Wreszcie wybrano nowego sekretarza miasta

Opublikowano:
Autor:

Wreszcie wybrano nowego sekretarza miasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wygląda na to, że z funkcją pełniącej obowiązki sekretarza miasta pożegnała się Dorota Kozanecka. Stanowisko zdecydowano się powierzyć Krzysztofowi Krakowskiemu.

Wygląda na to, że z funkcją pełniącej obowiązki sekretarza miasta pożegnała się Dorota Kozanecka. Stanowisko zdecydowano się powierzyć Krzysztofowi Krakowskiemu.

Informacja pojawiła się w Biuletynie Informacji Publicznej. - Pan Krzysztof Krakowski zaprezentował się bardzo dobrze i przedstawił koncepcję funkcjonowania Urzędu Miasta Płocka  w pełni odpowiadającą oczekiwaniom pracodawcy – czytamy w oficjalnym uzasadnieniu.

Nie trzeba było przeprowadzać zbyt wielu rozmów z potencjalnymi kandydatami. Wymogi formalne spełniała tylko jedna oferta. Krzysztof Krakowski był dotychczas dyrektorem Orlen Areny.

Przypomnijmy, że pełniącym obowiązki sekretarza przez ponad rok był Marcin Uchwał. Formalnie sekretarzem nie mógł zostać, ponieważ brakowało mu kilku miesięcy do wymaganego stażu pracy na stanowisku kierowniczym. Dopiero po jego przesunięciu z Ratusza na funkcję wiceprezesa w Komunikacji Miejskiej nowym p. o. obwołano Dorotę Kozanecką w sierpniu 2013 roku.

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE