Reklama

Reklama

Wręczono „Dyplom dla Płocka”. Doceniono najlepsze prace dyplomowe absolwentów politechniki

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W auli płockiej filii Politechniki Warszawskiej wręczono nagrody w ramach konkursu „Dyplom dla Płocka”. Nagrodzono najlepsze prace dyplomowe wykonane przez absolwentów uczelni.

Reklama

To nagroda prezydenta Płocka, którą osobiście przekazał włodarz miasta, Andrzej Nowakowski, we wtorek, 2 lutego. Doceniono absolwentów płockiej filii politechniki. Wyróżniono kilka prac w trzech kategoriach.

Wśród prac magisterskich nagrodę otrzymali Adrian Andrzej Kalinowski z kierunku budownictwo za pracę pt. „Projekt konstrukcji budynku biurowo-usługowego z garażem podziemnym” (wykonaną pod kierunkiem dra inż. Krzysztofa Kamińskiego) oraz Aleksandra Lau z kierunku ekonomia za pracę pt. „Analiza struktury konsumpcji gospodarstw domowych w mieście Płock na tle powiatu płockiego” (wykonaną pod kierunkiem dr hab. Magdaleny Kludacz-Alessandri, prof. uczelni).

W kategorii prac inżynierskich nagrodę II stopnia otrzymała Agata Strychalska z kierunku budownictwo za pracę pt. „Modernizacja żelbetowej niecki sportowej pływalni miejskiej” (wykonaną pod kierunkiem dra inż. Krzysztofa Kamińskiego) oraz Joanna Kumińska z kierunku ekonomia za pracę pt. „Transakcje bezgotówkowe i gotówkowe w Polsce w latach 2010-2018 – analiza statystyczna tendencji i opinii młodzieży Płocka” (wykonaną pod kierunkiem prof. dra hab. Eugeniusza Kwiatkowskiego).

Wyróżnienie przyznano także Magdalenie Ślubowskiej z kierunku ekonomia za pracę pt. „Postawy młodych konsumentów na rynku towarów ekologicznych w Płocku i powiecie płockim” ( wykonaną pod kierunkiem dr inż. Marleny Piekut).

Dotychczas wyróżnienia te były wpisane w scenariusz inauguracji roku akademickiego w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku. Jednak z uwagi na sytuację epidemiologiczną taka forma była niemożliwa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy