Reklama

Wraca fotoradar, kolejne remonty dróg

Opublikowano:
Autor:

Wraca fotoradar, kolejne remonty dróg - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po kilkunastodniowej przerwie na płockie ulice wraca fotoradar należący do straży miejskiej. Miejski Zarząd Dróg przekazał informację o miejscach, w których mogą wystąpić utrudnienia w ruchu spowodowane naprawą ubytków w jezdniach.

Po kilkunastodniowej przerwie na płockie ulice wraca fotoradar należący do straży miejskiej. Miejski Zarząd Dróg przekazał informację o miejscach, w których mogą wystąpić utrudnienia w ruchu spowodowane naprawą ubytków w jezdniach.

Rzeczniczka straży miejskiej Jolanta Głowacka przekazała informację, że w czwartek 14 lutego fotoradar działał będzie na ulicach Mickiewicza, Sierpeckiej, Korczaka oraz Grabówce.

Z Miejskiego Zarządu Dróg otrzymaliśmy wykaz ulic, na których będą występowały utrudnienia w ruchu związane z naprawianiem ubytków w asfaltowych nawierzchniach jezdni.

Brygady z recyklerem pracować będą na ulicach: Wyszogrodzkiej (odcinek od al. Kilińskiego do Spółdzielczej), Spółdzielczej, Wiadukt, Chopina, Armii Krajowej, Czwartaków, Kościuszki i Padlewskiego.

Wszystkie płockie ulice są obecnie przejezdne. Od 4.00 pracowały na nich solarki zwalczające śliskość jezdni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE